Zostań wolontariuszem Festiwalu Chrześcijańskie Granie

 

Już 26 listopada w Warszawie podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się konkurs „Premiery Roku 2017”. Na jednej scenie zaprezentuje się 7 zespołów. W konkursie Premier zmierzą się wykonawcy: Beu, StronaB i Arkadio. Poza Koncertem Premiery podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się koncert lauretaów Premier 2016– zespół GOSPEL RAIN. Na scenie zobaczymy również zwycięzców koncertu Debiuty (MUODE KOTY, Play&Pray) oraz konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music. 

 

Zostań wolontariuszem 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Zgłoś się: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

Abyśmy mogli dotrzeć do parafii, wspólnot, szkół, rodzin i Twoich znajomych – potrzebujemy Twojego wsparcia i modlitwy. Skontaktuj się już dzisiaj. Nie bądź obojętny!

 

Dołącz do wydarzenia już dzisiaj: fb

Zobacz oficjalny fanPage na  Facebook: https://www.facebook.com/FestivalChrzescijanskieGranie/

 

W poprzednich edycjach Festiwalu wystąpili tacy wykonawcy jak: Soudarion , New Day, El Camino, Ks. Jakub Bartczak, Arkadio, Magda Frączek, POROZUMIENIE, Kanaan, Wyrwani Z Niewoli, Teresa 500, Wieczny czy Antonina Krzysztoń.

 

Informacje o festiwalu będzie można znaleźć na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

WSPIERAJ FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

JUŻ DZISIAJ MOŻNA WESPRZEĆ ORGANIZACJĘ VII FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE POPRZEZ WPŁATY NA NASZE KONTO: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, UL.DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE). ZA WSZELKI DAR SERCA DZIĘKUJEMY! JEŻELI CHCESZ ZOSTAĆ SPONSOREM WYDARZENIA, TO NAPISZ DO NAS! WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE SĄ UDZIELANE POPRZEZ MAILA: FUNDACJA@CHRZESCIJANSKIEGRANIE.PL ORAZ TELEFONICZNIE: TEL. 513 844 481.

 

 Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017 – Patroni Medialni: Radio Warszawa, Radio Victoria „Między Łodzią a Warszawą”, Radio Niepokalanów, Radio Jasna Góra, Katolickie Radio Zamość, Radio Emaus, RDN Małopolska, RDN Nowy Sącz, Lista z Mocą,Złota 10 Radia Warszawa, muzyczne DarY, KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów Chrześcijańskie Granie, www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl

 

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie””, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce
Partner: Fundacja PZU

 

Festival Chrześcijańskie Granie – promujemy to co jest najciekawsze w muzyce! Autentyczny przekaz, debiuty i nowości! www.festival.chrzescijanskiegranie.pl

Razem tworzymy to co najciekawsze na polskiej scenie muzyki z dobrym przesłaniem! Nie bądź obojętnym – napisz już dzisiaj i bądź wolontariuszem jednego z najciekawszych wydarzeń tej jesieni!

 

Scroll to Top