Gala Złote Krążki 2012 – kup bilet!!

Ruszyła już sprzedaż biletów na koncert ZŁOTE KRĄŻKI 2012 podczas którego zostaną rozdane nagrody Chrześcijańskiego Grania!

Bilety można zakupić na stronie internetowej www.chrzescijanskiegranie.pl i w sklepie przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie (wejście B).

 

ZŁOTE KRĄŻKI 2012 otrzymają:

Love Story – za najlepiej sprzedająca się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie

Arkadio – pierwsze miejsce w plebiscycie Płyta roku 2011 sklepu Chrześcijańskie Granie

Strona B – Debiut roku 2012 (nagroda publiczności i jury koncertu)

KUP BILET >>>

 

 

ARKADIO -koncertuje w całej Polsce, jest zapraszany do ogólnopolskich stacji radiowych i telewizyjnych, udziela wywiadów w prasie i internecie. Jego trzecia płyta „Najlepsze przed nami” zdobyła tytuł płyty roku Chrześcijańskiego Grania 2011, a utwór z tego albumu „Ile znaków” (feat. Frenchman) jest notowany na listach przebojów, w tym na prestiżowej – ”Muzyczne Dary„.

MAGDA FRĄCZEK i LOVE STORY – to młodzi, bardzo twórczy artyści, wprowadzający świeży powiew na szeroko pojmowanym tzw. rynku muzycznym. Ich pragnieniem jest dzielenie się osobistym doświadczeniem walki o prawdziwą, czystą miłość –

czystość przedmałżeńską, czystość serca. Wraz z ukazaniem się studyjnej płyty, Ogólnopolska Lista Przebojów Muzyczne Dary, okrzyknęła zespół Debiutem Roku 2010, wręczając zespołowi nagrodę Złotego Gonga w tej kategorii.

STRONA B– to pięcioosobowa formacja muzyczna powstała w 2008 roku, w swej twórczości poruszająca się po dźwiękach szeroko pojętej muzyki rockowej.Teksty inspirowane rzeczywistością i Pismem Świętym nawiązują do codziennych wyborów, jakie stawiane są na drodze człowieka-katolika.Stąd też nazwa zespołu. Symbolizuje ona „dwie drogi” , o których mowa w Księdze Powtórzonego Prawa: „(…) kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo”.W kwietniu zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Debiuty 2012, a pod koniec października ukaże się ich debiutancki krążek, będący podsumowaniem kilkuletniej działalności.

Scroll to Top