SPONSORZY

 

 

Paweł Pauksztełło współpracuje z Chrześcijańskim Graniem od kilku lat i odpowiada za wizualną promocje festiwalu tworząc animowane spoty. Jego dotychczasowe realizacje w szczególny sposób pomagają w realizacji misji fundacji, którą jest promowanie muzyki chrześcijańskiej. Dobre wyczucie charakteru festiwalu i zastosowanie adekwatnych form wyrazu zaowocowały profesjonalną promocją wydarzenia.

W ramach własnego Studio Samuel tworzy rozmaite projekty w obszarze motion design’u i animacji. Realizuje projekty zarówno o charakterze komercyjnym jak i autorskie. Jego misją jest animowanie wszystkiego co służy dobru człowieka, ewangelizacji oraz edukacji. Wśród jego autorskich realizacji są także animacje wyróżnione na festiwalach (m.in. Slavangard oraz Etiuda & Anima). Zapraszamy do odwiedzin na http://samuelstudio.pl gdzie można poznać jego projekty.

 

Meryland – żłobek, opieka dzienna

Jako mama 4 dzieci doskonale wiem, jak trudne decyzje rodzice muszą podejmować w momencie zakończenia urlopu macierzyńskiego. Oczywiście pierwsza z nich to czy wracać do pracy? Jeśli tak, to komu powierzyć pod opiekę swoje dziecko?

Dlatego też postanowiłam stworzyć Meryland – miejsce, w którym w domowych, bezpiecznych warunkach dzieci będą czuły się jak u mamy.

https://www.meryland.pl/o-nas

Szukamy firm, partnerów i osób, które chciałyby współtworzyć 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Skontaktuj się z nami: fundacja@chrzescijanskiegranie / tel.513 844 481

Scroll to Top