SPONSORZY

OFFICE HEAVEN o sobie:
Szanowni Państwo,

zapewne każdy z nas zastanawiał się nie raz jak będzie w niebie. I z całą pewnością każdy z nas miał na to inny pomysł i oczekiwania.

My osobiście doszliśmy do wniosku, że, na szczęście, nawet nie jesteśmy w stanie sobie tego wyobrazić jak tam będzie, ale co do jednej rzeczy jesteśmy pewni i na ten temat mamy jedno zdanie – że nie będzie trzeba się tam już o nic troszczyć.

Zakładając OFFICE HEAVEN przyjęliśmy za cel zapewnienie naszym klientom spokoju i uwolnienie od trosk związanych z zaopatrzeniem biura, by mogli skupić się na swojej podstawowej działalności

http://www.officeheaven.pl/

Meryland – żłobek, opieka dzienna

Jako mama 4 dzieci doskonale wiem, jak trudne decyzje rodzice muszą podejmować w momencie zakończenia urlopu macierzyńskiego. Oczywiście pierwsza z nich to czy wracać do pracy? Jeśli tak, to komu powierzyć pod opiekę swoje dziecko?

Dlatego też postanowiłam stworzyć Meryland – miejsce, w którym w domowych, bezpiecznych warunkach dzieci będą czuły się jak u mamy.

https://www.meryland.pl/o-nas

Szukamy firm, partnerów i osób, które chciałyby współtworzyć 11. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Skontaktuj się z nami: fundacja@chrzescijanskiegranie / tel.513 844 481

Przewiń do góry