Polecamy

 

CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – sklep i serwis powstał w 2006 r. Jego głównym zadaniem jest promocja muzyki chrześcijańskiej i wspieranie kultury. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie na Bielanach (DOBRE MIEJSCE), a także poprzez www.chrzescijanskiegranie.pl.

 

MUZYCZNE DARY – Z początkiem roku 2001 Dariusz Ciszewski i Janusz Yanina Iwański zawiązali grupę programową „Muzyczne DarY” celem grupy było i jest tworzenie szerokiego forum prezentacji muzyki chrześcijan. Główną inspiracją dla jego powstania był fakt, że ta muzyka w większości mediów nie jest mile widziana, mówiąc najoględniej (a mówiąc wprost jest nie dopuszczana na antenę). Zrodził się pomysł nadawania Listy Przebojów jako najlepszej formy lansowania takiej twórczości. Więcej o Muzycznych Darach można znaleźć na: www.muzycznedary.pl

LISTA Z MOCĄ – W niedzielę 18 września 2011 o godz. 18:15 w stacjach radiowych RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz odbyło się pierwsze notowanie  „Listy z mocą!” – lista przebojów muzyki chrześcijańskiej. Podtytuł listy brzmi „Debiuty i nie tylko!” Lista ma na celu promocję zespołów i solistów debiutujących na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce a także wspieranie artystów już działających. Jest to wspaniała okazja by zaprezentować znakomite osobowości i ich twórczość, która często pozostaje dla wielu słuchaczy nieznana. Więcej o liście można znaleźć na:  www.rdn.pl

 

 

 

PORANEK  „Siódma 9” – emitowany jest w 5 stacjach radiowych należących do Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich: Radiu Nadzieja (Łomża), Radiu Warszawa, Radiu Fiat (Częstochowa), Radiu Głos (Pelplin) oraz Katolickim Radiu Zamość. Prowadzącymi poranek są doświadczeni dziennikarze: Agnieszka Borowska, Piotr Otrębski, Anna Skiepko, Jarosław Wydra i Marcin Fijołek.
Tematyka podejmowana w porankach jest bardzo szeroka – od spraw religijnych, przez społeczno-polityczne, po kulturalne i sportowe. Forma przewiduje m.in. rozmowy z różnymi ciekawymi ludźmi zarówno w studiu, jak i telefonicznie.

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Dodaj komentarz

Scroll to Top