18 września 2017: Audycja w Radiu Warszawa o festiwalu i Przeglądzie Chrześcijańskie Granie

 

W dzisiejszej rozmowie „Kościół na fali” o 13.30 w Radiu Warszawa gośćmi Ewy Pietrzak będzie Karol Regulski z Katolickiego Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 oraz Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

 

W programie poza zapowiedzią aktualnych wydarzeń w Dobrym Miejscu (www), będzie można dowiedzieć o aktualnych wydarzeniach związanych z festiwalem Chrześcijańskie Granie. Wśród zapowiedzi znajdą się: występ Muodych Kotów na zakończenie lata na Pradze (23 września) czy koncert StronyB podczas Pikniku św. Franciszka na Bielanach (8 października).

 

Nie zabraknie informacji o 7. festiwalu Chrześcijańskie Granie, który już 26 listopada na Arena Ursynów oraz Przeglądu Chrześcijańskie Granie w Dobrym Miejscu, który już 28 października.

 

PRZEGLĄD CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2017 

Przesłuchania 28 października A.D. 2017 w godzinach 10:00-16:00.
Zgłoszenia zespołów do 10 października.
Ogłoszenie harmonogramu przesłuchań 14 października.
Wręczenie nagród podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie 26 listopada.

Na przesłuchania konkursowe zapraszamy zespoły muzyczne i schole (parafialne, szkolne) Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas koncertu „Festiwal Chrześcijańskie Granie” 26.11.2017. Zapraszamy dzieci i dorosłych, zapraszamy wspólnoty, domy kultury, parafie, przedszkola, szkoły, rodziny szczególnie z Mazowsza, ale i z całej Polski.

więcej: www.dobremiejsce.org

Festiwal Chrześcijańskie Granie 7 edycja

Już 26 listopada w Warszawie podczas 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się konkurs „Premiery Roku 2017”. Poza Koncertem Premiery podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się koncert Premiery 2016 – zespołu GOSPEL RAIN. Na scenie zobaczymy również laureatów koncertu Debiuty (MUODE KOTY, Play&Pray) oraz zwycięzcę konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music.
W poprzednich edycjach Festiwalu wystąpili tacy wykonawcy jak stronaB, Soudarion – muzyka chrześcijańska, New Day, El Camino, Ks. Jakub Bartczak, Arkadio, Magda Frączek, POROZUMIENIE, Kanaan, Wyrwani Z Niewoli, Teresa 500, Wieczny czy Antonina Krzysztoń
Informacje o festiwalu będzie można znaleźć na stronie : www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie!
Pomóż nam zorganizować Festiwal! Dokonaj wpłaty na nasze konto: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Scroll to Top