Muzyka Chrześcijan o festiwalu. Słuchaj dzisiaj Radio Emaus!

Radio Emaus o Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2017

W środę (20 września) po 19 w Radiu Emaus będzie można usłyszeń o 7 edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Program Muzyka Chrześcijan prowadzi Kinga Waliszewska codziennie od poniedziałku do piątku. – podaje serwis www.kmdm.pl

 

TEMATEM AUDYCJI WTORKOWEJ MUZYKA CHRZEŚCIJAN (19 WRZEŚNIA) JEST KONCERT PREMIERY, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE:

26 listopada w Warszawie będzie miał miejsce 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Jak co roku odbędzie się konkurs „Premiery Roku 2017”. Zobaczymy, a nade wszystko usłyszymy trzy zespoły: ArkadioBeU oraz stronaB i ich sylwetki przypomnę w dzisiejszej Muzyce Chrześcijan. – zapowiadała Kinga Waliszewska.

 

26 listopada na Arena Ursynów zagrają: GOSPEL RAIN, ARKADIO, STRONAB, BEU, MUODE KOTY, TOMASZ JASIŃSKI MUSI oraz PLAY & PRAY. Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce już dzisiaj. Dołącz do nas.
Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

Spot promujący Festiwal Chrześcijańskie Granie 20 września będzie emitowany w Radiu Warszawa.

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie jest to jeden z najciekawszych wydarzeń promujących scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Pierwsza edycja odbyła się w 2011 roku. Podczas tegorocznej imprezy zaprezentują się debiutanci, a także zespoły znane od lat.

 

Na jednej scenie spotykają się wykonawcy hip hopu, gospel, rock, pop, poezji śpiewanej. Na festiwalu występowali m.in. Gospel Rain, Ewa Uryga, Antonina Krzysztoń, New Day, StronaB, Arkadio, ks. Jakub Bartczak, Kanaan, Magda.lena Frączek, 33, El camino (zespół muzyczny), Frenchman, Muode Koty.

NAGRODY FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – HISTORIA:

    • 2012: Love Story – sprzedaż, StronaB – Debiut roku, Arkadio – płyta roku, Mate.O – nagroda GospelBoxu. 
    • 2013: Love Story – Sprzedaż, Kanaan – Debiut roku, Twoje Niebo – nagroda publiczności. 
    • 2014: Magda.lena Frączek – sprzedaż płyty Effatha. 
    • 2015: Premiera roku – New Day za utwór POD PRĄD. Nagroda przyznana poprzez Prezydenta RP Andrzeja Dudę. 
    • 2016: Premiera roku – Gospel Rain za utwór NIGDY NIE BĘDZIESZ SAM.

za: wikipedia: https://pl.wikipedia.org/wiki/Festiwal_Chrze%C5%9Bcija%C5%84skie_Granie

SŁUCHAJ W RADIU EMAUS AUDYCJI MUZYKA CHRZEŚCIJAN!

 

Za: www.kmdm.pl

Scroll to Top