Wieczór uwielbienia z Siostrami Melosik, ks. Andrzejem Daniewiczem i Grzegorzem Kasjaniuk!

Modlitewna Grupa Wsparcia zaprasza do Sanktuarium Św. Faustyny przy ul. Żytnia 1 w Warszawie na Mszę Świętą, na wieczór uwielbienia i konferencje. Wydarzenie poleca fundacja „Chrześcijańskie Granie”.

 

Rozpoczniemy od Mszy Świętej o godz. 18.00, aby po niej wysłuchać nauki redaktora Grzegorza Kasjaniuka na temat „Jestem Katolikiem – odmawiam różaniec”. Wieczór uwielbienia Boga poprowadzi dla nas ks. Andrzej Daniewicz z siostrami Melosik.

WIECZÓR UWIELBIENIA:

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FB

 

 

WIECZÓR UWIELBIENIA NA 8. FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

Na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie zobaczymy i poznamy ks. Andrzeja Daniewicza. Krótkie uwielbienie będzie miało miejsce 25 listopada na zakończenie festiwalu na Arenie Ursynów. Już dzisiaj kup bilety na Eventim.pl !

 

Ks. Andrzej Daniewicz – pallotyn, założyciel i lider La Pallotiny, absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach (Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej). Komponuje, pisze teksty, gra na gitarze i klawiszach. Początkowo jego muzyczne apostolstwo opierało się na stylistyce popowo-jazzowej. Jednak zakładając La Pallotinę, postanowił sięgnąć do mocniejszego brzmienia.

KUPUJĄC BILETY NA FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE MNOŻYSZ DOBRO!

Przedsprzedaż / sprzedaż biletów na WWW.EVENTIM.PL
BILETY:
29 zł. (trybuny) / 49 zł. (płyta) do 30 czerwca
39 zł. (trybuny) / 59 zł. (płyta) do 30 października
49 zł  (trybuny) / 69 zł. (płyta) od 1 listopada do 26 listopada
Bilet grupowy – powyżej 10 osób –
30 zł. (trybuny) / 40 zł. (płyta)

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Scroll to Top