Warszawa: STADION MŁODYCH 2018 ( 6 X 2018) – KTO ZAGRA?

„W 2018 roku, kiedy to Kościół przeżywa synod poświęcony Młodzieży, w samym sercu Polski odbędzie się największe spotkanie dedykowane specjalnie dla nich – Stadion Młodych 2018 ! Już w sobotę 6 października 2018 r. przeżyjemy dwanaście godzin rekolekcji na PGE Narodowy w Warszawie.” – informują organizatorzy.

Na Stadionie Młodych zobaczymy i usłyszymy zespoły, które grały na naszym festiwalu. Wśród nich jest Gospel Rain czy Muode Koty.  Wśród gości specjalnych Stadionu znajdą się również ks. Kuba Bartczak, Michał Kondrat, Kuba Kornacki. Nie zabraknie Jacka Zajkowskiego i Piotra Zalewskiego WYRWANI Z NIEWOLI/HERES, którzy w tym roku zagrają na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie (KUP BILET NA FESTIWAL)

Stadion Młodych 2018 zobacz więcej informacji >>>

Jacek „Heres” Zajkowski jest częścią projektu Wyrwani z Niewoli, w którym razem z Piotrem Zalewskim jeżdżą od kilku lat po całej Polsce z koncertami profilaktycznymi i estradowymi. Próbują przeciwdziałać różnym formom uzależnień i zniewoleń, pokazując moc Miłosierdzia Bożego rozlewającego się w ich życiu. Co roku trafiają do tysięcy ludzi, używając muzyki jako nośnika Dobrej Nowiny.

BILETY:
29 zł. (trybuny) / 49 zł. (płyta) do 30 czerwca
39 zł. (trybuny) / 59 zł. (płyta) do 30 października
49 zł (trybuny) / 69 zł. (płyta) od 1 listopada do 26 listopada
Bilet grupowy – powyżej 10 osób –
30 zł. (trybuny) / 40 zł. (płyta)

 

25 listopada na Arenie Ursynów zagrają: Let Him Run, Duża Rajska Kawa, siostra Julita Zawadzka, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan oraz ksiądz Andrzej Daniewicz (La Pallotina).

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się z błogosławieństwem:

Kard. Kazimierza Nycza – Metropolity Warszawskiego
Abp. Stanisława Gądeckiego – Metropolity Poznańskiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski
Abp. Marka Jędraszewskiego – Metropolity Krakowskiego
Abp. Adama Szala – Metropolity Przemyskiego
Abp. Józefa Kupnego – Metropolity Wrocławskiego
Bp Romuald Kamiński – Biskup Warszawsko – Praski
Bp Artura Mizińskiego – Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski

Już dzisiaj zostań naszym Ambasadorem! Udostępnij i zaproś jak najwięcej swoich znajomych! Wspieraj fundację „Chrześcijańskie Granie” poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Do zobaczenia już 25 listopada 2018 w Warszawie!

Dołącz do wydarzenia na FB

 

 

 

Scroll to Top