Tv Republika o Festiwalu Chrześcijańskie Granie

Tv Republika o 8. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie!

 

W „Kulturze na Dziś:” w Telewizji Republika, Michał Guzek zapowiadał  8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który już 25 listopada odbędzie się na Arenie Ursynów w Warszawie. Wydarzeniem poprzedzającym wydarzenie będzie koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz stypendium konkursu DEBIUTY 2018. Bilety już dzisiaj można zakupić na eventim.pl

W programie na antenie Telewizji Republika, prezes fundacji „Chrześcijańskie Granie” zachęcał do zgłoszenia się do dwóch konkursów: Debiuty i Premiery.

 

„W tym roku festiwal „Chrześcijańskie Granie” ma być większym festiwalem, ma być prężniejszym festiwalem i takim, który ma dotrzeć do większej liczby osób. Fundacja się zmienia i festiwal też.”  – mówił Michał Guzek w Telewizji Republika .

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecam wydarzenia:

8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018 – fb oraz www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl   
Festiwal Chrześcijańskie Granie – festiwal muzyki chrześcijańskiej, odbywający się corocznie w Warszawie od 2011 roku. Jest to jeden z największych festiwali muzycznych o tej tematyce w Warszawie. Wydarzenie od początku odbywa się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W roku 2013 festiwal odbył się w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego. W 2017 roku wydarzenie odbędzie się 26 listopada w Arena Ursynów. Wydarzenie organizuje Fundacja Chrześcijańskie Granie. Festiwal prezentuje premiery oraz debiuty. Ma rolę integracji różnych środowisk. Na jednej scenie zagrają amatorzy, debiutanci i profesjonaliści.
Scroll to Top