8 marca 2018 – koncert Agnieszki Musiał! Przyjdź na stoisko naszej fundacji!

Agnieszka Musiał jest utalentowaną wokalistką, autorką tekstów i kompozytorką. W Dzień Kobiet – 8 marca 2018 roku o 19.00 będziemy mogli usłyszeć ją razem z zespołem podczas wyjątkowego błogo-koncertu na który zaprasza Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3) na warszawskich Bielanach. Bilety w cenie 29 zł są już do kupienia. Przed i po koncercie będzie można spotkać się z fundacją „Chrześcijańskie Granie’ i wesprzeć organizację 8 festiwalu Chrześcijańskie Granie.

 

Artystka związana od 8 lat z zespołem „New Life’m”, a także od niedawna z zespołem „owca” w maju zeszłego roku wydała swój debiutancki album pt. “błogo”. Jest to wyjątkowa opowieść zawarta w 11 piosenkach, w której możemy usłyszeć elektryzujący głos Agnieszki, malownicze aranżacje i podkreślające przekaz, niebanalne teksty. Swoją muzyką zaprasza słuchacza w zupełnie inny świat.

 

Agnieszka Musiał specjalnie dla kobiet – 8 marca 2018

 

Niech nazwa “błogo” Państwa nie zmyli, utwory, które zaprezentuje artystka to nie tylko subtelne brzmienia. Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce (www.dobremiejsce.org) chce w tym wyjątkowym dniu, przez muzykę Agnieszki pokazać siłę i piękno kobiet. Pojawią się elementy world music, a także jazzu.

 

KUP BILET JUŻ TERAZ >>>

 

Agnieszka Musiał o albumie: Album “błogo” powstawał na przestrzeni kilkunastu lat. Jest to mój debiut wydawniczy, nie goniły mnie terminy, miałam czas żeby dopracować wszystkie teksty i kompozycje. Potem wolnym tempem pracowałam przy aranżacjach i towarzyszyłam Tomkowi Kałwakowi przy procesie produkcji muzycznej. Mam nadzieję, że udało się nam stworzyć świat, w którym treść piosenek idealnie uzupełnia się z muzyczna zawartością, tworząc spójną historię pełną świeżości, radości i światła.

 

To nie jedyna muzyczna atrakcja, jaką przygotowali w najbliższym czasie – już 5 kwietnia 2018 (godz. 19) w sali widowiskowej zagra Mate.O / TU z projektem „Król Wszechświatów”. Bilety na obydwa wydarzenia (w cenie 29 zł) już do kupienia na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecam wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
Koncert Antoniny Krzysztoń i Marcina Majerczyka na rzecz Stypendium DEBIUTY 2018. Warszawa, Dobre Miejsce, 26 maja 2018 – kup bilet na www.eventim.pl
Scroll to Top