Promocja Festiwalu w parafiach!

Festiwal Chrześcijańskie Granie w Twojej parafii? Czemu nie! Możesz mieć w tym udział! Zaproś wolontariuszy Fundacji Chrześcijańskie Granie i pomóż w promocji Festiwalu w swoim rejonie. Dla parafian i gości mamy promocyjne ceny biletów oraz płyty-cegiełki zespołu MUODE KOTY!

Jednym z rodzajów reklamowania 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest akcja w parafiach. Fundacja wychodzi z propozycją do księży proboszczów warszawskich (i okolicznych) parafii o pomoc w promocji Festiwalu.

Chcemy aby informacja o naszym wydarzeniu doszła do jak największej ilości osób, aby każdy mógł doświadczyć tego dobra i radości jaką daje nam muzyka płynąca z przekazu Festiwalu Chrześcijańskie Granie – mówią wolontariusze Fundacji.

Mamy już za sobą promocję Festiwalu na warszawskiej Pradze. W sobotę 23. września gościliśmy z naszym stoiskiem na Pikniku Rodzinnym przy Bazylice na Kawęczyńskiej. Była to okazja do porozmawiania z organizatorami Festiwalu i dowiedzenia się czym jest to wydarzenie.

Poza biletami przywieźliśmy tam ze sobą także płyty Impuls zespołu MUODE KOTY – Debiut 2016, które są cegiełką na Festiwal. Kupując je wspierasz jednocześnie młode talenty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie 🙂

Promocja przy Bazylice na Kawęczyńskiej!

Promocja Festiwalu przy Bazylice na Kawęczyńskiej!

Jeśli chcesz spotkać się z wolontariuszami Fundacji i osobiście posłuchać o Festiwalu to zapraszamy na nasze parafialne akcje.

W najbliższym czasie spotkasz nas:

1. października (niedziela)
parafia Matki Bożej Królowej Meksyku
ul. 3 Maja 40/42 – Laski

8. października (niedziela)
Bazylika Katedralna św. Michała Archanioła i św. Floriana Męczennika
ul. Floriańska 3 – Warszawa

8. października (niedziela)
Dzień św. Franciszka i Lasu Bielańskiego
Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3 – Warszawa

28. października (sobota)
Przegląd Chrześcijańskie Granie
Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce
ul. Dewajtis 3 – Warszawa

29. października (niedziela)
parafia Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny
ul. Partyzantów 8 – Chotomów

Chcesz abyśmy przyjechali do Twojej parafii z biletami lub marzysz aby zostać wolontariuszem? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy pod mailem fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

Liczymy na Twoją pomoc w promocji 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie.
Razem możemy więcej! 🙂

————

Kup bilety na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017 już dziś!
Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety można nabyć poprzez internet w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl i pod telefonem: 513 844 481

*Uwaga! Po dokonaniu płatności na www.chrzescijanscysingle.pl należy wydrukować bilet z e-maila, który Pan/i otrzyma z systemu sprzedaży.

Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty:
Fundacja Chrześcijańskie Granie
ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)

Scroll to Top