Przegląd Chrześcijańskie Granie 2017: rozgrzewka przed Festiwalem!

Miesiąc przed Festiwalem Chrześcijańskie Granie 2017 odbędzie się jeden z najciekawszych przeglądów muzycznych na Mazowszu. Przegląd Chrześcijańskie Granie już 28 października od 10.00 do 16.00 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce. Laureaci konkursu zostaną zaproszeni na Festiwal Chrześcijańskie Granie, gdzie będzie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród.

 

Zapraszamy dzieci i dorosłych, wspólnoty, domy kultury, parafie, przedszkola, szkoły, rodziny szczególnie z Mazowsza, ale i z całej Polski. Na przesłuchania konkursowe zapraszamy zespoły muzyczne i schole parafialne, szkolne etc. – zapraszają organizatorzy.

 
Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas koncertu „Festiwal Chrześcijańskie Granie” 26.11.2017.

 

Jury X Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2017:
ks. prof. dr hab. ANDRZEJ FILABER (przewodniczący)
prof. dr hab. ZOFIA KONASZKIEWICZ
prezes Fundacji Chrześcijańskie Granie MICHAŁ GUZEK.

 

Zgłoszenia za pomocą e-mail prosimy przesyłać do biura organizacyjnego pod adres biuro@dobremiejsce.eu do 10 października 2017r. Regulamin oraz karta zgłoszenia na Przegląd Chrześcijańskie Granie do pobrania na www.dobremiejsce.org.

Biuro organizacyjne Przeglądu:
Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE
ul. Dewajtis 3, 01-815 Warszawa
tel.: 22 561 01 22 i 23, 512 011 482, e-mail: biuro@dobremiejsce.eu
Do zgłoszenia prosimy dołączyć potwierdzenie opłaty wpisowej
w wysokości 50zł (cały zespół); e-mail: kultura@dobremiejsce.org

 

DOBRE MIEJSCE wej. B, ul. Dewajtis 3, Las Bielański
Sala widowiskowa im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki

 

Kup bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017!

Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis  www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety można nabyć poprzez internet w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl i pod telefonem: 513 844 481

 

 Bilety na festiwal będzie można również zakupić na wydarzeniach związanych z fundacją „Chrześcijańskie Granie”. W najbliższym czasie będą to: 23 września – Piknik na zakończenie lata przy ul. Kawęczyńskiej 53 (Salezjanie), 8 października – Piknik św. Franciszka czy 28 października – Przegląd Chrześcijańskie Granie na warszawskich Bielanach w KCK Dobre Miejsce.

 

Sprzedaż biletów  będzie odbywała się również w poszczególnych parafiach. Osoby, które chciałyby pomóc przy sprzedaży lub zakupić bilety dla grup – prosimy o kontakt: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

*Uwaga! Po dokonaniu płatności na www.chrzescijanscysingle.pl należy wydrukować bilet z e-maila, który Pan/i otrzyma z systemu sprzedaży.

Kup bilet na Festiwal Chrześcijańskie Granie już dzisiaj na:   www.chrzescijanscysingle.pl

 

Scroll to Top