BEU - GWIAZDĄ FESTIWALU 2023

Beu – gwiazdą XII Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2023

Z Festiwalem Chrześcijańskie Granie grupa BeU związana jest od 2015 roku. Wtedy to zespół wystąpił podczas koncertu Debiuty. Dwa lata później grupa wystąpiła podczas koncertu Premiery w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Arenie Ursynów. To na nim formacja zaprezentowała piosenkę z debiutanckiego krążka JA JESTEM. BeU powraca na scenę festiwalu jako laureat konkursu NON STOP CCM. Podczas koncertu Ula Bednarczyk z ekipą zaprezentuje materiał z płyty JEZU, JA. Album i muzyka BEU zaskakuje świeżością, różnorodnością i autentycznym przekazem.

BeU grało już na najważniejszych polskich festiwalach: Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie, Hosanna Festival w Siedlcach, Festiwalu Muzyki Pozytywnej T3 w Jarocinie i na „Bądź jak Jezus – Non Stop CCM”, gdzie zespół otrzymał tytuł Muzycznego Odkrycia Roku 2021. Bez względu na to, czy nazwę zespołu czytamy po polsku (a właśnie tak czytamy), czy angielsku, BeU to poszukiwanie siebie. Poszukiwanie artystyczne, ale i osobiste. To przekonanie, że siebie, swojego powołania można skutecznie szukać tylko w Bogu – inny kierunek to droga na manowce.

Zespół Beu już 23 kwietnia o 16.00 wystąpi w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach z czołówką młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce! Nie może Ciebie zabraknąć.

Kup bilet: biletyna.pl/

Dołącz do wydarzenia: fb

OGLĄDAJ TRANSMISJĘ: fabrykakoncertow.com.pl

BEU – „WYBACZ MI” – UTWÓR Z PŁYTY JEZU, JA:

KONCERT PREMIERY 2017:

KONCERT DEBIUTY 2015:

Więcej o twórczości zespołu: „Jezu, ja… chcę Ci tyle powiedzieć, ale jak przychodzi mówić, to brakuje mi słów”. Nowa płyta BeU (aleteia.o

23 kwietnia r. o godzinie 16:00 ruszy XII edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Gwiazdami tegorocznej edycji będą: Sezon na Czereśnie (Debiut 2022) oraz BeU (Non Stop CCM). W tym roku transmisja wydarzenia odbędzie się przez: https://fabrykakoncertow.com.pl/.

Na scenie Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach zobaczymy również 5 najlepszych wykonawców, którzy zmierzą się o miano Debiutu 2023. Na scenie zobaczymy: White Der, Sylwia Piotrowska, TELEO, NSA, Redhead Hero.Festiwal w tym roku odbędzie się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich.

Scroll to Top