Wielkie uwielbienie z Michaelem W. Smithem już w niedzielę!

Powietrzem moim jest, Ześlij deszcz, Nasz Bóg czy Święty – wielkie uwielbienie w niedzielę w Gliwicach!

Znacie „Nasz Bóg”, „Powietrzem moim jest” „Ześlij deszcz” „Święty” czy „Otwórz me oczy o Panie”? Jest duża szansa, nawet jeśli tylko przechodziliście obok kościoła. Od lat tysiące wspólnot w Polsce gra i uwielbia Boga tymi piosenkami. Nawet nie wiedzą, że są to utwory Michaela W. Smitha – legendy amerykańskiej muzyki chrześcijańskiej. 16 kwietnia 2023 zagra jedyny koncert w Polsce. Będzie to wielkie uwielbienie!!!

Michael na scenie jest już ponad 30 lat, a jego utwory grały i grają kolejne pokolenia. Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się mieć kontakt z Oazą, Odnową w Duchu Świętym, czy scholami parafialnymi to prawdopodobnie znasz choć jeden jego utwór. Choć nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Tymczasem on nie odcina kuponów od dawnej sławy. Nadal tworzy przeboje, które pomagają uwielbiać Boga milionom osób na całym świecie. „Waymaker”, „Surrounded” czy „Reckless love” to tylko niektóre z nowszych utworów, które będziemy mogli usłyszeć już niedzielę w Polsce!

Michael W. Smith zagra jedyny koncert w Polsce w ramach międzynarodowej trasy Waymaker TOUR już 16 kwietnia 2023 na Arenie Gliwice. Niektórzy zapewne przyjadą ze względu na sentyment do jego przebojów, inni chcą najlepszego show z dobrym przesłaniem, a jeszcze inni pragną wspólnie uwielbiać Boga. Niezależnie od głównego powodu już w niedzielę najlepsi muzycy pomogą nam abyśmy uwielbiali Boga RAZEM.

Dlatego warto tam być! W niektórych sektorach są jeszcze dostępne bilety – do nabycia na eBilet.pl oraz Bilety24.pl.

Przyjdź na wielkie uwielbienie: Michael W. Smith w Polsce! Jedyny koncert już 16 kwietnia! – Festiwal Chrześcijańskie Granie (chrzescijanskiegranie.pl)

KUP BILET NA FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE JUŻ DZIŚ: Bilety na Festiwal Chrześcijańskie Granie – muzyka chrześcijańska (chrzescijanskiegranie.pl)

Scroll to Top