Zdobywca Złotego Krążka 2013 wydaje swoją płytę!

Kuba Kornacki  zdobywca ZŁOTEGO KRĄŻKA 2013 wydaje płytę TRZY SNY

„To album, który będzie trochę książką, trochę płytą z muzyką, a trochę nagraniem spektaklu. Piosenki tworzące album to opowieści, niejednokrotnie z suspensem, które przenoszą słuchacza w świat najskrytszych marzeń i pragnień. To muzyka skierowana do ludzi, którzy nie dziwią się, że piosenka jest „z tekstem”, wychowanych na piosenkach Młynarskiego, Turnaua, czy zespołu Raz Dwa Trzy.” – zapowiada Kuba Kornacki premierę albumu „Trzy Sny”, który nakładem wydawnictwa Edycja św. Pawła ukaże się w drugiej połowie marca 2018 roku. – podaje serwis www.kmdm.pl

 

Poza Kubą Kornackim na albumie „Trzy Sny” usłyszymy członków zespołu Kanaan: Macieja Afanasjewa, Cezarego Paciorka, Grzegorza Nadolnego oraz Paulinę Grochowska, Oksanę Terefenko i Mateusza Otczyk. Wydawnictwo obejmujące książkę z bogatą szatą graficzną, okraszoną zdjęciami z dotychczasowych koncertów i wybranymi grafikami z filmów stworzonych do 13 piosenek. Wewnątrz okładki znajduje się płyta CD z piosenkami oraz płyta DVD z pełnym zapisem koncertu z publicznością.

 

 

Album „Trzy Sny” Kuby Kornackiego i zespołu Kanaan będzie dostępny w drugiej połowie marca 2018 na stronie www.edycja.pl. Utwór „Wojownik” zapowiada wydawnictwo. Będzie to jedna z najciekawszych premier tego roku!

 

 

Kuba Kornacki – absolwent krakowskiej PWST, trener i coach.Pisze książki dla dzieci („Ucho w opałach”) i dla dorosłych („Ogrody Bożych cudów”), scenariusze teatralne i filmowe, piosenki i tłumaczenia piosenek. Od kilku lat jest też liderem grupy Kanaan, gdzie współpracuje z niesamowitymi muzykami, tworząc różnorodne projekty muzyczne. Jego pierwsza płyta autorska, „Tato”, wydana pod szyldem Kanaanu, zdobyła na festiwalu Debiuty 2013 w Warszawie wszystkie możliwe nagrody. Tego samego roku wystąpił na 3. Festiwalu Chrześcijańskie Granie, gdzie otrzymał Złoty Krążek za Debiut roku.

 

Rok 2013 należał do Kuby Kornackiego i zespołu Kanaan. Czy album TRZY SNY w roku 2018 odniesie sukces?

 

Scroll to Top