Wielki koncert dla Pokoju. Muzyka z filmu PASJA w Polsce!

8 kwietnia w Arenie Kalisz a 10 kwietnia w katowickim Spodku oraz online na stronie www.fabrykakoncertow.com.pl odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – koncert muzyki z filmu „Pasja” Mela Gibsona w wykonaniu Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej pod dyrekcją Przemysława Piotra.

Za pomocą dźwięków kompozytor filmowy John Debney przedstawił mękę, śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa, który tak umiłował ludzi, że przyjął na siebie trudne do wyobrażenia cierpienie. Odkupił przez to winy człowieka i ostatecznie odniósł zwycięstwo nad grzechem.

„Ta historia rezonuje w szczególny sposób w okrutnym czasie wojny, która toczy się za naszą wschodnią granicą: męka i zmartwychwstanie Jezusa przynosi nadzieję. Pragnienie pokoju dla Ukrainy – dla Polski i Europy, jest wyjątkowo silne w nas Polakach. Nie tylko dlatego, że wojenne działania rozgrywają się tak blisko, ale także z tego powodu, że jako naród mamy bolesną i głęboką świadomość, co oznacza utrata wolności i dramatyczna walka o nią.” – mówi Adam Guzdek, organizator wydarzenia.

Szczególny temat koncertu, przejmująca muzyka oraz spektakularność towarzyszących jej w formie multimediów scen z filmowej „Pasji” Gibsona, pozwolą zjednoczyć się widzom i artystom na scenie w pragnieniu pokoju.

Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.


Bilety na premierę Live i Online

LIVE – KALISZ – 8.04.2022r.

Bilety24.pl

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-805-pasja-koncert…

KupBilecik.pl

http://kbq.pl/72638


LIVE – KATOWICE – 10.04.2022r.

Bilety24.pl


https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-805-pasja-koncert…

KupBilecik.pl

http://kbq.pl/72585


ONLINE – 10.04.2022r.

https://www.Fabrykakoncertow.com.pl

Scroll to Top