Warszawa: Koncert Antoniny Krzysztoń – bilet grupowy w super cenie!

Już 26 maja o 18 w Dobrym Miejscu odbędzie się szczególny koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz młodych artystów. Będzie to czas szczególny dla fundacji „Chrześcijańskie Granie”. W tym dniu wspominany jest patron fundacji – św. Filip Neri. Jest to też dzień, w którym zostanie ogłoszona lista zespołów, które wystąpią na 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Z tej okazji przygotowana jest super promocja dla grup, wspólnot i dużych rodzin.

 

Bilety w promocyjnej cenie na koncert  można zakupić poprzez wpłaty na konto fundacji. Dla grup od 10 osób – 1 bilet kosztuje 30 zł. Promocja potrwa do 24 maja. Należy dokonać wpłaty na konto: Fundacja „Chrześcijańskie Granie” – 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe) i poinformować nas mailem o wpłacie na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

 

Bilet w cenie normalnej można kupić na EVENTIM.PL 

 

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” i Katolickie Centrum Kultury „Dobre Miejsce” na warszawskich Bielanach zapraszają 26 maja 2018 o 18.00 na Koncert Antoniny Krzysztoń i Marcina Majerczyka (duet). Dochód z koncertu zostanie przeznaczony na rzecz stypendium zwycięzcy konkursu DEBIUTY 2018.

 

26 maja 2018 – dzień matki i wspomnienie św. Filipa Neri – patrona fundacji Chrześcijańskie Granie

 

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze czy Twoje Niebo.

 

“W czerwcu 2015 roku powołaliśmy fundację „Chrześcijańskie Granie”, które ma jeszcze lepiej zajmować się tworzeniem platformy dla rozwoju sceny z dobrym przesłaniem. Naszymi patronami stali się: św.Filip Neri, św. Maksymilian Kolbe i św. Jan Paweł II.” – mówi prezes fundacji.

 

Koncert Debiuty oraz Festiwal Chrześcijańskie Granie może mieć fundamentalne znaczenie dla rozwoju polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Bez Twojego wsparcia jest to niemożliwe!

 

Scroll to Top