Uroczyste Obchody 30-lecia ASK Soli Deo – 2 marca 2019!

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo ma zaszczyt poinformować o uroczystej Gali z okazji 30-lecia istnienia Stowarzyszenia, która odbędzie się 2 marca 2019 w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Fundacja „Chrześcijańskie Granie” objęła to wydarzenie swoim patronatem.

30 lat działalności ASK Soli Deo to setki wydarzeń zorganizowanych na największych uczelniach w Warszawie, podczas których pokolenia studentów znajdowały odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące ich życia i wiary.

Zwieńczeniem obchodów tego znakomitego jubileuszu będzie właśnie uroczysta Gala połączona z całonocnym balem.

Więcej informacji o uroczystych obchodach 30-lecia Akademickiego Stowarzyszenia Katolickiego Soli Deo znaleźć można na naszej stronie internetowej: www.solideo.pl, oraz na naszym profilu na Facebooku.

Link do wydarzenia na Facebooku: facebook.com/events/400957007144370

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo to największa w Polsce organizacja promująca nauczanie Kościoła katolickiego w środowisku akademickim.

Każdego roku organizujemy na uczelniach szereg projektów gromadzących setki młodych ludzi, którzy w przyszłości stanowić będą elitę intelektualną naszego narodu.

Nasi prelegenci to wybitni przedstawiciele świata nauki, polityki, kultury i Kościoła. Pokazują oni młodym ludziom, jak budować dobre relacje damsko-męskie, jak opierać swój sukces zawodowy na właściwych fundamentach, oraz jak
odnajdywać swoją kobiecość i swoją męskość we współczesnym świecie.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo
kontakt@solideo.pl

Scroll to Top