„Chrześcijańskie Granie idzie w świat! Tworzymy największy festiwal chrześcijańskiej muzyki i potrzebujemy Twojej pomocy. Możesz dołożyć cegiełkę albo zgarnąć pakiet biletów w najlepszej cenie!” – czytamy na stronie projektu zrzutka.pl

 

„Chcemy dotrzeć z informacją o Festiwalu Chrześcijańskie Granie jak najszerzej. W tym momencie, żeby dopiąć budżet potrzebujemy ponad 7 tysięcy złotych. Chcielibyśmy promować go nowoczesnymi mediami poprzez spoty radiowe i informacje na ulicach miast. Żebyśmy mogli to zrobić potrzebujemy dodatkowego wsparcia. Już dzisiaj dziękujemy za hojność. Każdy kto zakupi bilet na festiwal już dołożył małą cegiełkę, a każdy kto dorzuci się do zbiórki pomoże budować nam fundamenty pod polską scenę muzyki z ewangelizacyjnym przekazem. Dzisiaj, żeby dotrzeć do tysięcy osób potrzebujemy dobrej kampanii medialnej. Stwórzmy ją razem.” – mówi Michał Guzek, prezes fundacji Chrześcijańskie Granie.

W ramach wsparcia projektu na stronie zrzutka.pl można zdobyć bilety na festiwal czy móc zapowiedzieć koncert.

 

7. Festiwal Chrześcijańskie Granie po raz pierwszy odbędzie się na Arenie Ursynów. Na scenie zagrają debiutanci, profesjonaliści a także na krótki moment amatorzy. Wydarzenie rozpocznie się Eucharystią sprawowaną przez bp. Rafała Markowskiego, natomiast zakończy Uwielbieniem z Gospel Rain. W programie znajdzie się m.in. Koncert Premiery, strefy dla singli, powołaniowo-rodzinna czy dla dzieci.

 

Bilety na festiwal można zakupić na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl