Ten festiwal może odmienić czyjeś życie – pomożesz?

„Wierzymy, że muzyka chrześcijańska potrafi zmienić ludzkie życie” – deklarują organizatorzy 9. Festiwalu Chrześcijańskie Granie. 24 listopada 2019 chcą zaprosić na to muzyczne wydarzenie tych, których na to nie stać i dlatego proszą ludzi dobrej woli o zasponsorowanie biletu dla jednej, dwóch albo więcej młodych osób.

Na portalu www.katolikwspiera.pl zorganizowali zbiórkę funduszy na ten cel. Chcą podarować 175 biletów na ten niezwykły festiwal młodzieży z potrzebujących środowisk. Ta muzyka ma moc dotarcia do serca i jego przemiany. Lata doświadczeń nauczyły twórców tego wydarzenia, że warto mnożyć dobro. Każde 44 zł wpłacone na zbiórkę to jeden bilet.

„Festiwal Chrześcijańskie Granie to wydarzenie dla wszystkich, dla całych rodzin. Każdy tam znajdzie coś dla siebie. Jednak głównym odbiorcą są ludzie młodzi, dlatego pragniemy dotrzeć do nich jak najszerzej.” – mówią organizatorzy z Fundacji Chrześcijańskie Granie.

Festiwal Chrześcijańskie Granie łączy scenę debiutancką z profesjonalną. Od 2011 pokazuje to, co nowe i dobre na polskiej scenie. Sercem festiwalu od dwóch lat jest talent show – konkurs Debiuty im. Moniki Brzozy. W tegorocznej edycji 24 listopada posłuchamy laureatów najważniejszych konkursów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Zargają Sąsiedzi+, Hiob, Wojtek „Dziwak” Błęcki, TATO, Iwona Janicka, Iwona Pietrala. Nie zabraknie zwycięzcy Debiutów 2018 – zespołu LET HIM RUN.

Wydarzenie odbywa się na jesieni każdego roku. Festiwal to również czas poświęcony na modlitwę oraz dobre spotkania. Od roku 2012 przyznawany jest Złoty Krążek. Na scenie festiwalowej wystąpiło kilkadziesiąt zespołów i wykonawców. Wśród nich był m.in. Arkadio, Antonina Krzysztoń, StronaB, Zespół 33, Pandamusic, Albo i Nie, El Camino, Frenchman, WZN/Wyrwani z Niewoli, ks. Kuba Bartczak, Gospel Rain czy New Day.

Festiwal w tym roku poprzedzi „Scena festiwalowa GrajMY Chrześcijańskie Granie” w Dobrym Miejscu. W październiku planowane są dwa koncerty, w ramach których wystąpią gwiazdy muzyki chrześcijańskiej: Tau, ks. Jakub Bartczak oraz Magda Anioł i zespół Soudarion.Bilety już mozna kupić na sklep.chrzescijanskiegranie.pl Więcej informacji: www.dobremiejsce.org

Bilety na wydarzenie można kupić przez strony www.goout.pl, www.eventim.pl a także na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl. W tym roku ponownie odbędzie się ono na scenie Dobrego Miejsca na warszawskich Bielanach.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Chrześcijańskie Granie, Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce oraz portal Chrześcijańskie Granie

Patroni medialni: Przewodnik Katolicki, Opoka, Poranek Siódma9, Tygodnik Idziemy, Radio Victoria, Radio Fara, Radio Fiat, Radio Warszawa, Radio Rodzina, Radio Głos, Radio Profeto, Radio Podlasie, Podlasie24.pl, Fronda.pl, Muzyczne Dary, Radio Wnet, Rdn Małopolska, Rdn Nowy Sącz, Lista z Mocą, Gosc.pl, Stacja7.pl, TVP3 Warszawa

Scroll to Top