Podaruj bilet dla młodych – zgłoś swoich podopiecznych!

Festiwal Chrześcijańskie Granie to nie tylko śpiew i muzyka, ale również spotkanie z Bogiem oraz wartościowymi ludźmi. To czas modlitwy i wspólnego uwielbienia naszego Pana i Stwórcy. Czas niezwykle radosny i rodzinny. Tą radością chcemy dzielić się z innymi, zwłaszcza z młodymi osobami pochodzącymi z trudnych, potrzebujących środowisk, których niekoniecznie stać na zakup biletu na koncert i które być może na co dzień nie doświadczają w swym życiu Bożej miłości. Pragniemy dotrzeć do takich osób jak najszerzej i umożliwić im bezpłatny udział w tym wydarzeniu. Wierzymy, że udział w naszym Festiwalu będzie dla nich wartościowym przeżyciem, które na długo pozostanie w ich sercach i pamięci.

Dlatego też zachęcamy wszystkie oratoria, świetlice środowiskowe, ośrodki terapii, duszpasterstwa zajmujące się młodzieżą do zgłaszania chęci wzięcia udziału w 9.Festiwalu Chrześcijańskie Granie (grupy max. 10-15 osób)
Wystarczy wysłać maila na: urszula256@gmail.com.
Dzięki dobrym ludziom, którzy dołączyli do fundatorów projektu „Podaruj bilet dla młodych na Festiwal Chrześcijańskie Granie 2019” na KatolikWspiera.pl możemy teraz przekazać te bilety w dobre ręce! 🙂
Scroll to Top