Święto fundacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE już za miesiąc!

Już 26 maja środowisko skupione wokół fundacji „Chrześcijańskie Granie” spotka się podczas specjalnego koncertu Antoniny Krzysztoń i Marcina Majerczyka w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie. „Podczas koncertu poznamy pełną listę zespołów, które wystąpią w 8 festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie to również czas, w którym będzie można wesprzeć stypendium Debiuty 2018 na rzecz zwycięskiego zespołu. W tym dniu jest również wspomnienie św. Filipa Neri – patrona fundacji. Jest to dla nas wielkie święto”. – mówi Michał Guzek, prezes fundacji CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE.

 

Wydarzenie odbędzie się w Dobrym Miejscu przy Dewajtis 3 już 26 maja o 18.00 w Warszawie. Antonina Krzysztoń zagra w duecie z gitarzystą Marcinem Majerczykiem. Podczas koncertu zaprezentuje największe przeboje oraz utwory z albumu SKARB. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na rzecz fundacji „Chrześcijańskie Granie”. Bilety można kupić na stronie www.eventim.pl

 

Cegiełki w kwocie 40 zł do 30 kwietnia można nabyć poprzez wpłaty na konto: Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE – 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe). Od 1 maja do 26 maja 2018 cegiełki będzie można nabyć w cenie 50 zł.

 

Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE powstała w 2015 roku w Warszawie. Od początku promuje i zajmuje się kompleksowym rozwojem muzyki chrześcijańskiej w Polsce poprzez m.in. organizację konkursu Debiuty, Festiwalu Chrześcijańskie Granie, działalność medialną i organizację paneli o muzyce chrześcijańskiej.

 

Więcej informacji o koncercie również na oficjalnym wydarzeniu na fb

 

 

Patronat:

Przewodnik Katolicki
Salve TV
KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów
Chrześcijańskie Granie
www.koncerty.chrzescijanskiegranie.pl
Tygodnik Katolicki Niedziela
Gazeta Polska
Niezalezna.pl
bosko.pl

Partner:
Superdrob

Organizatorzy:

Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce
Fundacja „Chrześcijańskie Granie”
Antonina Krzysztoń koncerty

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Warszawa: Koncert Antoniny Krzysztoń już 26 maja 2018 – Kup bilet!

 

Scroll to Top