Ostatni dzień zgłoszeń na festiwal!

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018 – PREMIERY i DEBIUTY

Już 30 kwietnia 2018 mija zgłoszeń dla zespołów chcących wystąpić w konkursie Debiuty lub koncercie Premiery 2018, które odbędą się w ramach 8.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. Festiwal odbędzie się 25 listopada na Arenie Ursynów. Jest to jedna z najważniejszych imprez dla sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce.

 

 

W konkursie Debiuty mogą wziąć udział wykonawcy, którzy wydali lub czekają na wydanie swojej pierwszej płyty. Skład zespołu nie powinien przekraczać 7 osób a materiał na albumie powinien być autorstwa artystów. W zgłoszeniu należy przesłać m.in. 3 utwory, zdjęcia i informacje o zespole. W Debiutach laureatami w ubiegłych latach byli m.in. Muode Koty, Play& Pray, Kanaan, StronaB. – mówi Michał Guzek z fundacji “Chrześcijańskie Granie”. // Koncert Debiuty 2018  – zobacz regulamin i zasady zgłoszeń.

 

Debiuty 2018 - szukamy zespołów

 

Od 2015 roku podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbywa się konkurs Premiery, który promuje nowe utwory i wydawnictwa. W ubiegłych latach nagradzane były najlepsze piosenki. Wśród laureatów znalazły się zespoły: New Day i Gospel Rain. W tym roku należy nadesłać projekt nowej płyty. Konkurs przeznaczony jest dla zespołów, które już są po debiucie fonograficznym i zamierzają wydać drugą i kolejną płytę. Nagrodą dla zwycięskiego zespołu będzie występ oraz nagroda Złoty Krążek 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie. // Koncert Premiery 2018  – zobacz regulamin i zasady zgłoszeń.

 

Szukamy Premiery Roku 2018 muzyka

 

Pełną listę zespołów, które wystąpią w konkursie Debiuty i zagrają w koncercie Premiery w ramach listopadowego festiwalu, poznamy już 26 maja 2018 podczas specjalnego koncertu Antoniny Krzysztoń. Artystka zagra w tym dniu na rzecz stypendium DEBIUTY 2018. Koncert odbędzie się na Auli bł. Jerzego Popiełuszki w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie. Więcej informacji o biletach na www.eventim.pl

 

Wspieraj Festiwal Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe).

 

Więcej informacji o 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018 znajdziecie na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Scroll to Top