Studio Raban w TVP1 – rozmowa o festiwalu i muzyce chrześcijańskiej!

W najbliższą sobotę 18 listopada o 11.50 w Studiu Raban w TVP1 będzie można obejrzeć rozmowę z Michałem Guzek o 7. Festiwalu Chrześcijańskie Granie i muzyce chrześcijańskie Granie.
Kup bilety na festiwal na www
Studio Raban to pytania niedające spokoju, wątpliwości, z którymi warto się zmierzyć, to historie młodzieży, która swoim życiem i działaniem inspiruje innych. Z niektórymi bohaterami spotkamy się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. W Studio Raban spotkamy się też z autorytetami, które z młodzieżą porozmawiają o sprawach ważnych. W programie zagoszczą bohaterowie z Polski jak i z zagranicy.

 

TVP1 patronem Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2017

 

 

Studio RABAN

stara się odpowiedzieć na pytania, które nie dają spokoju, a z którymi warto się zmierzyć. W programie pojawią się historie młodzieży, która swoim życiem i działaniem inspiruje innych. Z niektórymi bohaterami spotkamy się w ich świecie, a z innymi w klimatycznych kawiarniach. W programie zagoszczą bohaterowie z Polski i zagranicy. Wyjątkowość wprowadzą ekskluzywne wywiady przygotowane w nietuzinkowych miejscach, np. na dachu jednego z warszawskich wieżowców. Wartością programu jest jego interaktywność na kilku płaszczyznach. Widzowie będą mogli śledzić działania twórców w mediach społecznościowych: już w trakcie emisji programu dostaną do wykonania specjalne zadania. (kmdm.pl)

Autor: Michał Kłosowski

Scroll to Top