Sierpień 2018: Miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej!

Przez cały sierpień zapraszamy tych wszystkich, którym bliska jest muzyka chrześcijańska w Polsce do modlitwy w intencji jej rozwoju. Obejmijmy modlitwą (może być też post, jałmużna …) całe środowisko polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej – zarówno artystów, a także tych wszystkich, którzy działają na jej rzecz.

 

Więcej informacji można znaleźć na fb: SIERPIEŃ 2018 : MIESIĄC MODLITW W INTENCJI MUZYKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ

 

Wierzymy, że bez ufnej modlitwy do Pana Boga nie możemy skutecznie ewangelizować poprzez muzykę chrześcijańską. Inicjatywa modlitwy o rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce po raz kolejny podjęła fundacja „Chrześcijańskie Granie”. Do nadsyłania intencji zapraszamy zespoły, managerów, schole, organizatorów wydarzeń, ludzi mediów, osoby zaangażowane w tworzenie salek muzycznych, księży, katechetów i tych wszystkich, którym ważna jest ewangelizacja poprzez muzykę chrześcijańską.

PROŚMY O DUCHA ŚWIĘTEGO DLA NAS WSZYSTKICH

Dołącz do wydarzenia: Miesiąc modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja „Chrześcijańskie Granie”.

Krótki harmonogram”miesiąca modlitw w intencji muzyki chrześcijańskiej

Proponujemy modlitwę dziesiątkiem różańca lub Psalmem 98 lub dowolną modlitwą.

I tydzień (1-8 sierpnia) – w intencji wszystkich inicjatyw prowadzonych poprzez fundację „Chrześcijańskie Granie”, a szczególnie: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2018, Koncert Debiuty i nowe inicjatywy. Za sponsorów, uczestników oraz ekipę, która pracuje na rzecz fundacji „Chrześcijańskie Granie”.

Wspieraj swoją dziesięciną / dobrowolną ofiarą Festiwal Chrześcijańskie Granie 2017: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (darowizna na cele statutowe. festiwal). Więcej: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

II tydzień (9-15 sierpnia) – za wszystkich organizatorów festiwali, koncertów i innych wydarzeń muzycznych, media, wydawców i wszystkich tych, którzy promują muzykę chrześcijańską w Polsce. O dobrych ludzi, którzy modlitwą, dobrym słowem i materialnie będą wspierali polską scenę muzyki chrześcijańską.

III tydzień (16 – 22 sierpnia) – za wszystkie parafie i organizacje, w które wspierają muzykę chrześcijańską poprzez mecenat nad chórami, scholami i zespołami parafialnymi. Za księży, siostry zakonne, nauczycieli, rodziców oraz ludzi dobrej woli wspierających osoby grające i śpiewające.

IV tydzień (23 – 31 sierpnia) – za muzyków, zespoły i wszystkich twórców muzyki: tekściarzy, kompozytorów, realizatorów, akustyków, producentów i managerów.

Już dzisiaj możesz wesprzeć organizację VIII FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE przez wpłaty na konto Fundacji: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909, FUNDACJA „CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE”, UL.DEWAJTIS 3, 01-815 WARSZAWA (TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE).

Informacje o Festiwalu można znaleźć www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Scroll to Top