Raper Michał PAX Bukowski i Iwona Janicka zapraszają na festiwal!

Raper PAX ze Studia RABAN TVP1 i Iwona Pietrala, uczestniczka jednego z Festiwali zapraszają na XII Festiwal Chrześcijańskie Granie, który odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu przy ul. Dewajtis 3.

– Muszę przyznać szczerze, że moje serce jest tam oddane, dlatego, że razem z zespołem Muode Koty wygraliśmy dwie nagrody- mówi raper PAX, czyli Michał Bukowski. Chodzi o nagrodę Jury i nagrodę publiczności podczas 7. Festiwalu- Tak naprawdę od  Debiutów zaczęła się nasza przygoda z muzyką. Dzięki Debiutom zdobyliśmy te dwa tytuły i ogarnęliśmy masę koncertów w całej Polsce- dodaje. PAX  jest raperem oraz współprowadzącym Studio RABAN w TVP1.


Iwona Pietrala to jedna z uczestniczek Festiwalu z 2018 r. Jak sama mówi – Od tego momentu zajmuje się muzyką chrześcijańską (…) Dla mnie to było ogromne doświadczenie Bożej Miłości, niesamowitych relacji… Było to jedno z doświadczeń, które zmieniło wiele w moim życiu- stwierdza wokalistka. Iwona Pietrala ma na swoim koncie płytę „Jesteś blisko”, którą otwiera przebój „Oblubienica”. W teledysku wokalistce partneruje raper Heres (Wyrwani z Niewoli).

Celem Festiwalu Chrześcijańskie Granie jest promocja młodych, dobrze zapowiadających się artystów sceny CCM.
Bilety na XII edycję Festiwalu Chrześcijańskie Granie dostępne są na:
https://biletyna.pl/koncert/Festiwal-Chrzescijanskie-Granie

Całość będzie też transmitowana przez www.FabrykaKoncertow.com.pl

Festiwal odbędzie się 23 kwietnia w Dobrym Miejscu, ul. Dewajtis 3. Początek wydarzenia zaplanowano na 16.00. O miano DEBIUTU ROKU powalczą: White Deer, Sylwia Piotrowska, TELEO, Zespół NSA i Redhead Hero. Z kolei zespół BeU i Sezon na Czereśnie (laureat poprzedniego Festiwalu) wystąpią jako gwiazdy.

Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”. Festiwal odbywa się w ramach 28. Targów Wydawców Katolickich 2023.

Scroll to Top