Przegląd Chrześcijańskie Granie – zapisy przedłużone do 16 X 2017

Zwycięzcy Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2017 odbiorą nagrody na dużej scenie podczas 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie 26 listopada 2017 na Arenie Ursynów w Warszawie. Zapisy do Przeglądu Chrześcijańskie Granie zostały przedłużone do 16 X 2017.

Już 28 października 2017 w Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie, odbędzie się 10 edycja Przeglądu Chrześcijańskie Granie.Do udziału w Przeglądzie zaproszone są dzieci i dorośli, działający w ramach wspólnot, domów kultury, przy parafiach, przedszkolach, szkołach oraz całe rodziny, zarówno z Mazowsza jak i z całej Polski.

 

Przewodniczący Jury tegorocznego Przeglądu – ks. dr hab. Prof. Andrzej Filaber, zaznacza iż „Ten, kolejny już przegląd amatorskich zespołów, choć nazwa wskazuje na konkurs, ma na celu przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy w różnych miejscach realizują te same cele. Dzieci i młodzież uczą się współpracy w harmonii, chcą śpiewać na Chwałę Pana Boga. Należy w tym miejscu podkreślić, że potrafią przeznaczać swój czas wolny na kulturę wyższą, służącą także rozwojowi duchowemu. Istnieje tu oczywiście element rywalizacji konkursowej, ale samo spotkanie z innymi młodymi ludźmi o podobnych celach utwierdza uczestników w przekonaniu że nie są osamotnieni w tym co robią.”

Zapisać można się do 16 października 2017, wyłącznie za pomocą specjalnego formularza zgłoszeniowego (do pobrania na www.dobremiejsce.org lub poprzez e-mail: biuro@dobremiejsce.eu). Przegląd będzie miał miejsce 28 października 2017 w godzinach 10:00-16:00 w CK Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3 w Warszawie.

 

Uczestnicy występować mogą w trzech kategoriach:

Zespoły i schole (co najmniej 5 osób)
I. Dzieci z przedszkola do III klasy szkoły podstawowej
II. Dzieci z klas od IV i młodzież gimnazjalna
III. Kategoria starszej młodzieży

 

W jury X Przeglądu Chrześcijańskie Granie 2017 oprócz ks. prof. dr hab. Andrzeja Filaber prof. zasiądą także dr hab. Zofia Konaszkiewicz oraz prezes fundacji Chrześcijańskie Granie Michał Guzek.

 
Najlepszym wykonawcom Jury przyzna nagrody i wyróżnienia, które zostaną wręczone podczas 7.Festiwalu Chrześcijańskie Granie w Warszawie.

 

 Chcemy przez to podkreślić, że dla rozwoju muzyki chrześcijańskiej ważne są nie tylko duże wydarzenia takiej jak nasze, ale także przeglądy sceny amatorskiej. To często tam rodzą się pasje i talenty, które owocują w przyszłości zespołami na miarę Gospel Rain czy też TGD” – mówi Mateusz Stolarski z fundacji Chrześcijańskie Granie.

Podczas Festiwalu usłyszymy takie gwiazdy jak Gospel Rain, StronaB, Arkadio, BeU, Muode Koty, Tomek Jasinski Music oraz Play&Pray. Wiecej informacji i bilety znajdziemy na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

Zapisy na Przegląd tylko do 16 X 2017 – więcej: www.dobremiejsce.org

Scroll to Top