Patronat: KATOLICKA REWOLUCJA W BIZNESIE 2

Fundacja Chrześcijańskie Granie jest partnerem cyklu bezpłatnych konferencji regionalnych „Katolicka Rewolucja w Biznesie II, Moja Firma – Polska Sprawa” organizowanych przez Fundację Wiara w Biznesie i Polską Akademię Biznesu w 21 miastach Polski. Konferencje odbywają się w kwietniu, maju i czerwcu br.

 

Wydarzenia są skierowane do osób zainteresowanych światem biznesu, gospodarką, prawem i ekonomią. Oprócz edukacji w zakresie finansów, zarządzania i ekonomii, głównym celem konferencji jest szerzenie patriotyzmu gospodarczego, etyki w biznesie oraz społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw.

 

Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Tomasz Sztreker- właściciel Polskiej Akademii Biznesu, współtwórca Wiary w Biznesie, przedstawiciele Instytutu na rzecz kultury prawnej Ordo Iuris, ks. dr Przemysław Król oraz sami przedsiębiorcy.

 

Patronat nad wydarzeniem objęli: Ministerstwo Sprawiedliwości, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, wielu biskupów, wojewodów, marszałków, starostów, prezydentów oraz media, m.in. TVP 1, Polskie Radio 24.

 

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencjach. Uczestnicy konferencji będą mogli skorzystać z nowoczesnych narzędzi dla biznesu, a także wziąć udział w budowie raportu rekomendacyjnego dla polskiego rządu, który będzie dotyczył zmian prawnych oraz rozwiązań dla biznesu.

Udział w konferencjach jest bezpłatny, zapisy przez stronę:

www.konferencje.wiarawbiznesie.pl

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecamy wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
Koncert Antoniny Krzysztoń ( więcej: www.eventim.pl)
Festiwal Muzyki Sakralnej 2018 (FB)

„Katolicka Rewolucja w Biznesie II, Moja Firma – Polska Sprawa” organizowanych przez Fundację Wiara w Biznesie i Polską Akademię Biznesu w 21 miastach Polski. Konferencje odbywają się w kwietniu, maju i czerwcu br.

Scroll to Top