Okiem mediów. Co powiedzieli o Festivalu 2013?

festival_chg_2013-505

 

Tydzień od Festivalu już za nami. W sobotę 5 października na warszawskiej Woli świętowaliśmy wspólnie z 7 zespołami z całej Polski. Czas podsumować co mówią media o największym wydarzeniu muzycznym tej jesieni w Polsce.

 

Jak napisał Gość Niedzielny, skoro było to – jedyne takie wydarzenie w Polsce, promujące młodą scenę muzyki chrześcijańskiej, jasnym jest, że chcieliśmy sprawdzić jak o nas napisali. Oto wyniki poszukiwań.

 

festival_chg_2013-1235

 

Bosko.pl zamieszcza obszerną relację i pisze:

Bez wątpienia szczególne gratulacje należą się inicjatorom i organizatorom – za wytrwałość i konsekwencję. Muzykom także za wytrwałość i cierpliwość oraz za oddalanie zniechęceń. Do następnego Chrześcijańskiego Grania.

Oczywiście nie wszytko jest tak różowo, bo pada też pytanie o czas trwania Festivalu – sugerując, że było nieco za długo. Może więc warto rozłożyć Festival na dwa dni?

 

festival_chg_2013-894

 

Na pierwszej stronie Gościa Warszawskiego (41/2013) znajdziecie:

W amfiteatrze na warszawskiej Woli 5 października odbył się Festiwal „Chrześcijańskie Granie” – jedyne takie wydarzenie w Polsce, promujące młodą scenę muzyki chrześcijańskiej. Pod namiotem wolskiego amfiteatru chrześcijańscy muzycy śpiewali o wielkiej miłości Boga, który nikogo nie odtrąca.

Polecamy też obszerniejszą zamieszczoną na stronie warszawa.gosc.pl.

 

festival_chg_2013-184

 

Na koniec dołożymy jeszcze news z www.idziemy.pl

Kanaan został laureatem nagrody Złoty Krążek w kategorii Debiut Roku. Zespół właśnie wydał swoją pierwszą płytę, która jest w sprzedaży od 29 września. – Cieszymy się z tej nagrody, bo jest ona dla nas uhonorowanie kilku lat pracy, której owocem jest wydana właśnie płyta „Tato” – mówił Kuba Kornacki, lider zespołu Kanaan i dziękował organizatorom imprezy za promowaniu dobrej muzyki.

 

festival_chg_2013-662

 

Szukając dalej znajdziemy informacje o Festivalu na www.stefczyk.info, czy też na franciszkanska3.pl.

Do zobaczenia za rok!

 

Scroll to Top