4 edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie

logo_festival_chrzescijanskie_2013_samo

 

Trwają przygotowania do Festiwalu Chrześcijańskie Granie 2014, który odbędzie się od 18 do 19 października w warszawskim Dobrym Miejscu. Planowane są aż dwa dni koncertów. Wiemy już,  że pierwszy dzień imprezy będzie pod znakiem uwielbienia i Hip – hopu oraz akcji Grajmy! Chrześcijańskie Granie. Szczegółowy program czwartej edycji Festiwalu poznamy pod koniec sierpnia.

 

Do udziału w Festiwalu w tym roku zapraszamy zespoły, które jeszcze nie wystąpiły nigdy w Dobrym Miejscu. Do 31 sierpnia zespoły można zgłaszać poprzez maila: chrzescijanskiegranie@gmail.com. W zgłoszeniu oczekujemy, że zespół przyśle trzy utwory w formacie mp3, zdjęcia i linka do strony internetowej. Wśród zgłoszeń wybierzemy najciekawsze, które wezmą udział w głosowaniu na www.chrzescijanskiegranie.pl. Zespół, który otrzyma najwięcej głosów zaprezentuję się przed warszawską publiką. Organizatorzy zapewniają zwycięskiemu zespołowi zwrot kosztów podróży i wyżywienie.

 

ZGŁOŚ ZESPÓŁ JUŻ DZISIAJ

 

 

 

Pierwsza edycja Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbyła się w maju 2011 roku. Na wydarzenie złożył się: Przegląd Piosenki, DEBIUTY 2011 oraz Koncert Galowy. Festiwal miał miejsce w Dobrym Miejscu przy ulicy Dewajtis 3 na warszawskich Bielanach. Druga edycja trwała od 9 do 25 listopada 2012. W ramach imprezy odbyła się Gala Złote Krążki, koncert Antoniny Krzysztoń na rzecz Radia Warszawa, Przegląd Piosenki oraz pokaz filmu JA JESTEM. W roku 2013 festiwal zawitał do Amfiteatru w Parku Sowińskiego. Trzecia edycja odbywała się pod hasłem: „największy festiwal młodej muzyki chrześcijańskiej w stolicy”. Na jednej scenie zobaczyliśmy: Twoje Niebo, StronaB, PANdamusic, Hiob, magda.lena Frączek, Porozumienie oraz Kanaan. Czwarta edycja festiwalu ponownie wraca do Dobrego Miejsca. Ponownie zostaną też przyznane Złote Krążki.

 

Zapraszamy też na stronę festiwalową – już niedługo znajdziecie tam aktualny program i listę wykonawców: www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

Za: chrzescijanskiegranie.pl

Scroll to Top