Odpalprojekt - 6. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Odpal Festiwal Chrześcijańskie Granie z nami – zdobądź zaproszenia!

6. Festiwal Chrześcijańskie Granie już niedługo – w dniach 18 – 20 listopada 2016. W tym roku pod hasłem: UWIELBIENIE – PREMIERY – DEBIUTY, bo będzie tutaj wszystko to co najważniejsze. Razem tworzymy festiwal już od 2011 roku.  Przez stronę odpalprojekt.pl można wesprzeć organizację i zdobyć zaproszenia na tegoroczne święto muzyki chrześcijańskiej!

Dolej paliwa do Festiwalu na odpalprojekt.pl już teraz>>>

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy grupą kilkunastu osób, która poprzez dobrą muzykę wnosi w przestrzeń Stolicy i Polski dobre wartości. Od 2011 udało się nam stworzyć środowisko wspierające młode zespoły. Wśród osób, które od 6 lat troszczą się o istnienie imprezy znajdują się studenci, ludzie kultury jak i całe rodziny. Naszą bazą jest Katolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce w Warszawie.

Zależy nam, aby poziom muzyczny polskiej sceny z przesłaniem chrześcijańskim wzrastał. Dzieje się to poprzez „Chrześcijańskie Granie”. Na festiwalowej scenie usłyszeliśmy m.in. Magda.lenę Frączek, StronęB, Antoninę Krzysztoń, Frenchmana, Porozumienie, Twoje Niebo, Kanaan, New Day, Dobre Ludzie czy Arkadio. Poprzez kilka ostatnich lat udało się nam stworzyć imprezę o niezapomnianym, rodzinnym i radosnym klimacie. Zobaczcie PROGRAM tegorocznej imprezy.

Wsparcie potrzebne 🙂

Festiwal od początku powstaje poprzez dobrowolne wpłaty pojedynczych osób oraz firm. Nie stoją za nami wielkie organizacje, ale ogromne serca. Zapraszamy do dołączenia do festiwalowej rodziny poprzez wsparcie materialne. Dzisiaj potrzebujemy środków finansowych na pokrycie kosztów dla: zespołów, akustyka, realizację światła, transmisję poprzez internet koncertu galowego oraz promocję (plakaty, ulotki, spoty).

UWAGA!!! Za wszystkich darczyńców i ludzi dobrej woli, którzy wesprą festiwal będzie odprawiona dziękczynna Eucharystia! 🙂
Wierzymy, że w listopadzie 2016 dzięki wspólnej pracy, zaangażowaniu i wsparciu uda się nam odpalić „Chrześcijańskie Granie”.

Zaproszenia na 6. Festiwal Chrześcijańskie Granie

Wejdź na stronę odpalprojekt.pl, gdzie wspierając muzykę chrześcijańską możecie dostać wejściówki – zarówno indywidualnie, jak i dla całych rodzin. Zapraszamy! Dolej paliwa do Festiwalu:

banner_odpal_750-100

Możesz też pomóc wpłacając bezpośrednio na nasze konto dobrowolną kwotę (napisz w [ ] ile zaproszeń potrzebujesz) :

Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE
01-815 Warszawa, ul. Dewajtis 3
ING Bank // nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
z dopiskiem: darowizna na cele statutowe.festiwal [liczba zaproszeń]

Chcesz nam pomóc? Pomódl się, albo włącz się też ciałem. Zapraszamy do kontaktu i wspierania nas finansowo. Całość Festiwalu organizowana jest pro bono.

Zadzwoń: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481

 

Scroll to Top