Salon Festiwalowy

Jak tworzyć dobre festiwale? – spotkanie środowiska muzyki chrześcijańskiej

„Chcemy aby Festiwal był miejscem spotkania z dobrą muzyką, ale też z ludźmi” – mówi Mateusz Stolarski z Chrześcijańskiego Grania. Podczas 6. Festiwalu Chrześcijańskie Granie w niedzielę, 20 listopada o 14.00 rozpocznie się Salon Festiwalowy pt. „Jak tworzyć dobre festiwale?” na który zaproszeni są wszyscy, którym leży na sercu rozwój polskiej muzyki chrześcijańskiej. Wśród zaproszonych gości są m.in. Andrzej Dubiel, Adam Guzdek oraz Paula Pietrzak.

 

Podobnie jak rok temu, podczas Festiwalu odbywać się będą spotkania środowiska muzyki CCM w Polsce.

„Bez nawiązywania relacji między sobą, nigdy nie zbudujemy silnej pozycji muzyki z dobrym przesłaniem na naszym rynku muzycznym” – mówi Mateusz Stolarski, koordynator Salonu – „Dlatego Fundacja Chrześcijańskie Granie zaprasza wszystkich związanych w jakiś sposób z tą sceną: managerów, wydawców, organizatorów koncertów i festiwali, członków zespołów, dziennikarzy, aby przy okazji święta muzyki jakim jest Festiwal Chrześcijańskie Granie  spotkać się razem. Twarzą w twarz.”

Salon Festiwalowy ma to ułatwić i być takim „pretekstem”.

W tym roku odbędzie się on pod hasłem: „Jak tworzyć dobre festiwale?” i zaproszeni paneliści razem z gośćmi z sali będą się zastawiać jak pozyskiwać sponsorów, czy warto organizować wydarzenia bezpłatne, a także jak skutecznie współpracować z mediami, zespołami i organizatorami festiwali. Do udziału zostali zaproszeni następujący goście:

Adam Guzdek – organizator koncertu Bądź jak Jezus w Mysłowicach i koncertów Beltejem w Spodku

Paula Pietrzak – organizator Festiwalu Pieśni Sakralnej w Grójcu

Andrzej Dubiel – prezes Stowarzyszenia Muza Dei, organizator Strefa Chwały Festiwal i wielu innych wydarzeń w Polsce.

Prowadzący: Mateusz Stolarski – Chrześcijańskie Granie

Spotkanie jest otwarte dla każdego uczestnika Festiwalu. Zaproszenia na cały festiwal, w tym także na to spotkanie można zdobyć przez wparcie Festiwalu na odpalprojekt.pl albo też przez wpłatę na rzecz Fundacji:

 

Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909,

Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, ul.Dewajtis 3, 01-815 Warszawa

(tytułem: darowizna na cele statutowe.[ilość zaproszeń])

Jeżeli chcesz zostać sponsorem wydarzenia, to napisz ! Wszelkie informacje na temat Festiwalu Chrześcijańskie Granie są udzielane poprzez maila: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl oraz telefonicznie: tel. +48 22 561 01 22, 513 844 481.

Organizatorzy: Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Chrześcijańskie GranieKatolickie Centrum Kultury Dobre Miejsce

Patroni medialni: muzyczne DarY Złota 10 Radia Warszawa Lista z Mocą RDN Małopolska RDN Nowy Sącz Radio Warszawa Wiara w Biznesie bosko.pl Telewizja „Dobre Media” Może coś Więcej profeto.pl KMDM – Klub Miłośników Dobrych Mediów oraz znajdzrekolekcje.pl

Partnerzy: Oratorium im. św. Jana Bosko w Warszawie Fundacja Otwarte Serce

Scroll to Top