Mate.O otrzymał nagrodę GOSPEL BOXA!

 

10 listopada w auli Bł. Jerzego Popiełuszki w Dobrym Miejscu odbędzie się koncert podczas, którego zostaną rozdane nagrody najlepszym zespołom ostatniego roku. Nagrodę ZŁOTY KRĄŻEK 2012 od programu GOSPEL, głosami słuchaczy i użytkowników portalu otrzymał Mate.O.

Podczas Gali Złote Krążki na 3 godzinnym koncercie wystąpią zespoły: Love Story, Arkadio i Strona B. Galę poprowadzi dziennikarz Łukasz Sośniak z Gospel Box.

Bilety na koncert można zakupić na stronie www.chrzescijanskiegranie.pl oraz godzinę przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3 – Warszawa.

 

Uzasadnienie nominacji:

 

Mate.o – Mateusz to świetny gość. Gdyby nie było za co, to coś bym wymyślił. Ale całe szczęście jest! Polski Sting wydał świetny album „Akustyczny”, który pokazuje w jaki sposób opowiadać muzyką trzymając się bardzo prostych środków wyrazu.

1 thought on “Mate.O otrzymał nagrodę GOSPEL BOXA!”

  1. Czy my Polacy musimy mieć zawsze odpowiednik czegoś/kogoś zagranicznego? Polski Brad Pitt, polska Bridget Jones, polski John Coltrane. Litości! Mate.O sam w sobie jest już artystą i nie trzeba go w ten sposób określać.

Comments are closed.

Scroll to Top