Chrześcijańskie Granie 2023

Festiwal 2023 – zgłoś swój udział!

„Szukamy nowych i dobrych wykonawców, którzy będą miały szansę stać się Debiutem. Dlatego do 28 lutego 2023 roku przyjmujemy zgłoszenia od zespołów i wykonawców chętnych do udziału w konkursie Debiuty. W tym roku będzie to wyjątkowa – XII edycja koncertu. Wydarzenie odbędzie się w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie już 23 kwietnia w Katolickim Centrum Kultury “Dobre Miejsce” w Warszawie.” – informują organizatorzy.

“Spośród zakwalifikowanych wykonawców, piątkę najciekawszych zostanie wybranych poprzez głosowanie. Laureatów konkursu wytypuje grono dziennikarzy i producentów muzycznych oraz głosowanie internautów. W tym roku Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się w ramach XXVIII Targów Wydawców Katolickich w Warszawie. W konkursie o miano DEBIUTU 2023 zmierzy się aż 5 wykonawców. Na scenie artyści zaprezentują po 2 utwory.”- zapowiada Michał Guzek z Chrześcijańskiego Grania.

Informacje o festiwalu będzie można znaleźć na Chrześcijańskie Granie – Patronite.pl i www.chrzescijanskiegranie.pl

Warunki wstępnej kwalifikacji:

– debiutant (wydana pierwsza płyta lub przygotowany materiał do wydania)

– min. 4 nagrania w jakości studyjnej

– autorski repertuar– zespół nie większy niż 7 osób

– wsparcie promocyjne na fb i www konkursu.

– wykonawca/ zespół powinien pochodzić z tradycji katolickiej

– w warstwie słownej przekaz chrześcijański

Co zgłoszenie musi zawierać:

– krótki opis zespołu
– min. 4 profesjonalne utwory w mp3
– min. 3 zdjęcia zespołu w dobrej rozdzielczości
– adres strony internetowej zespołu oraz profilu na facebooku(uwaga! załączniki muszą mieć poniżej 20 MB) Wysłany wetransferem na maila chrzescijanskiegranie@gmail.com..

Koncert Debiuty 2023 odbędzie się w ramach festiwalu Chrześcijańskie Granie już 23 kwietnia w Warszawie. Wydarzenie jest organizowane przez „Chrześcijańskie Granie”, Katolickie Centrum Kultury “Dobre Miejsce” i Agencję Koncertową “PROTOCULTURE”. Dotychczas laureatami były tacy wykonawcy jak Love Story, Anielsi, Muode Koty, Good God, StronaBKanaan, Let Him Run, Mocni w Wierze, Iwona Janicka, zespół Jedno, Sezon na Czereśnie oraz Soudarion.

ZOBACZ FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2022 >>

WSPIERAJ CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE NA PATRONITE.PL 

Scroll to Top