Betlejem w Warszawie 2019 – zostań wolontariuszem

Już dzisiaj Fundacja „Chrześcijańskie Granie” zaprasza Ciebie do zaangażowania się w BETLEJEM W WARSZAWIE. Spotkamy się 4 stycznia 2019 na Torwarze na jednym z największych w Polsce kolędowań. Zachęcamy do dołączenia do grupy wolontariuszy, która w tym roku będzie organizować wydarzenie.

Spotykamy się w każdy poniedziałek o 18.30 w Oratorium św. Jana Bosko, przy Kawęczyńskiej 53 w Centrum Wolontariatu fundacji „Chrześcijańskie Granie” – przyjdź i mnóż z nami dobro. Więcej informacji można uzyskać pisząc maila na adres: fundacja@chrzescijanskiegranie.pl

Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce:
Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Najpiękniejsze kolędy z różnych stron świata w fenomenalnych muzycznych aranżacjach z różnych epok, kultur i krain geograficznych.

Zaśpiewają dla Was niezwykli artyści:
Bovska, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał.
Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy. ?????????

Zagrają słynny Atom String Quartet, fenomenalne Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta – Fanfara Moldova.

Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

KUP PŁYTĘ „BETLEJEM W POLSCE”: https://www.chrzescijanskiegranie.pl/nowy/pl/p/Betlejem-w-Polsce-Jak-w-Betlejem-LIVE-2-CD/1059?

Kup bilet ➡️ http://bit.ly/2TeFI6J ⬅️

 

Scroll to Top