Zobacz teledysk promujący Betlejem w Polsce 2018/2019


Utwór JAK W BETLEJEM promuje BETLEJEM W POLSCE 2018/2019. Koncert w Warszawie wspiera fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE organizator Festiwalu Chrześcijańskie Granie http://www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

W ramach trasy BETLEJEM W POLSCE zaśpiewają dla Was niezwykli artyści: Bovska, Grażyna Łobaszewska, Kamil Bednarek, Dawid Kwiatkowski, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał. Do chóru wybitnych wokalistów dołączy także publiczność, by w wspólnie zanucić piękne polskie kolędy.

 

Zagrają słynny Atom String Quartet, fenomenalne Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta – Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

? BETLEJEM W POLSCE ? Ponad 2 godziny muzycznych doznań i świątecznych emocji. Zgodnie z piękną tradycją podzielimy się opłatkiem i złożymy sobie życzenia. Przeżyj to z nami! Dochód z trasy koncertowej BETLEJEM w POLSCE jest przeznaczony na pomoc dla osób potrzebujących.

 

W każdy poniedziałek o 18.30 w Oratorium św. Jana Bosko działa Centrum Wolontariatu fundacji „Chrześcijańskie Granie” – przyjdź i mnóż z nami dobro.
Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce:

Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Scroll to Top