PATRONITE - MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA

Wspieraj muzykę chrześcijańską na PATRONITE

Celem są DEBIUTY! Jednoczymy młodą scenę muzyki z dobrym przekazem! Gramy z mocą niosąc młodym nadzieję! Razem możemy dotrzeć z Chrześcijańskim Graniem na krańce świata! Jeśli chcesz zmieniać świat – zrób to z nami! – czytamy na profilu CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE na PATRONITE

„Tworzymy jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej dla młodej sceny. Na Festiwalu Chrześcijańskie Granie zaprezentowało się kilkadziesiąt fantastycznych wykonawców z całej Polski. Współpracujemy z mediami (m.in. Radio Warszawa, TVP3, TVP1, Gość Niedzielny, Muzyczne Dary, Lista z Mocą). Tworzymy serwis o muzyce www.chrzescijanskiegranie.pl, w którym informujemy o tym co najważniejsze na scenie muzyki chrześcijańskiej. Działamy m.in. z festiwalami, wydawcami, stowarzyszeniami, fundacjami i organizatorami koncertów w całym kraju…Wydaliśmy 2 składanki i płytę zespołu Muode Koty. Robimy to… bo widzimy jak dobry przekaz może zmieniać życie! Ale chcemy robić więcej i bardziej…” -czytamy we wpisie.

Chcemy budować wokół Chrześcijańskiego Grania społeczność ludzi nieobojętnych. Festiwal Chrześcijańskie Granie już 23 października będzie początkiem naszej inicjatywy. Impreza to koszt kilkunastu tysięcy złotych. Akustycy, światła, promocja i transmisja, to rzeczy bez których nie stworzymy wydarzenia. A festiwal to nie tylko muzyka a spotkanie. Będzie to może pierwsza okazja, by się zobaczyć w „naszym” gronie!

Wspierać festiwal i Chrześcijańskie Granie można poprzez zostanie patronem na:

CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE NA PATRONITE

Czytaj także:

Festiwal 2022: KONCERT DEBIUTY – ZGŁOŚ SIĘ! (chrzescijanskiegranie.pl)

Scroll to Top