W poranku Siódma – Dziewiąta o Festiwalu Chrześcijańskie Granie

W czwartek 19 października,  po 8.40 w paśmie porannym rozgłośni katolickich SIÓDMA 9 usłyszycie o Festiwalu Chrześcijańskie Granie, który już 26 listopada w Arena Ursynów.

Bilety na festiwal można zakupić na www

 

 

2 października 2017 r.  rozpoczęła się  emisja poranku SIÓDMA 9  w 5 stacjach radiowych należących do Forum Niezależnych Rozgłośni Katolickich: Radiu Nadzieja (Łomża), Radiu Warszawa, Radiu Fiat (Częstochowa), Radiu Głos (Pelplin) oraz Katolickim Radiu Zamość. Prowadzącymi poranek są doświadczeni dziennikarze: Agnieszka Borowska, Piotr Otrębski, Anna Skiepko, Jarosław Wydra i Marcin Fijołek.

Tematyka podejmowana w porankach jest bardzo szeroka – od spraw religijnych, przez społeczno-polityczne, po kulturalne i sportowe. Forma przewiduje m.in. rozmowy z różnymi ciekawymi ludźmi zarówno w studiu, jak i telefonicznie. Chcemy w świetle katolickiej nauki społecznej i wartości chrześcijańskich odnosić się do treści dotyczących całego społeczeństwa, ale także tych lokalnych. – czytamy na stronie projektu

 

Słuchaj poranka SIÓDMA 9 od poniedziałku do piątku o 7:09 w każdej z wymienionych wyżej stacji.

 

Za: http://siodma9.pl/

 

PROGRAM FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE

*Eucharystia

*Debiuty – młode zespoły ostatnich lat – Muode Koty, Play&Pray, Tomasz Jasiński Music.

*Konkurs Premiery – Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność poprzez głosowanie  sms wybierze Premierę Roku 2017.

*Uwielbienie z Gospel Rain

*Strefa dziecka, powołaniowa i dla singli

Wspieraj wydarzenie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)
Scroll to Top