Toruń: Song of Songs Festival 2018 – dokładny PROGRAM

TORUŃ : Song Of Songs Festival – jeden z największych festiwali muzyki chrześcijańskiej w Europie.13-14 lipca 2018. Wstęp wolny!

FESTIWAL SONG OF SONGS – DOKŁADNY PROGRAM:

TORUŃ SOS 208 – PROGRAM

MSZA ŚWIĘTA DLA UCZESTNIKÓW FESTIWALU
SOBOTA, 14 LIPCA, GODZ. 12:00, KOŚCIÓŁ PW.WNIEBOWZIĘCIA NMP

SPOTKANIE Z GRUPĄ 4B (BOŻĄ BANDĄ BYŁYCH BANDYTÓW)
SOBOTA, 14 LIPCA, GODZ. 16:00, SALA KONFERENCYJNA „C”, CKK JORDANKI

WYDARZENIE TOWARZYSZĄCE:
KONCERT MALEO REGGAE ROCKERS „CARITAS SUPER OMNIA EST”
NIEDZIELA, 15 LIPCA, GODZ. 16:30, KOŚCIÓŁ PW. WNIEBOWZIĘCIA NMP

Wstęp na wszystkie koncerty na festiwal jest bezpłatny

 

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONNGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecamy wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie: Wyrwani z Niewoli/ Heres, Kuba Kornacki i Kanaan, ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina), StronaB, Let Him Run, S. Julita Zawadzka i Duża Rajska Kawa.

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL

503 URODZINY ŚW. FILIPA NERI – KONCERT KS. A.DANIEWICZA

 

Scroll to Top