Stypendyści DZIEŁA NOWEGO TYSIĄCLECIA zagrają w finale FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2022

Śpiewali podczas telewizyjnych koncertów w ramach DNIA PAPIESKIEGO już 23 październik wystąpią w finale XI Festiwalu CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE. Zespół TYLKO TY złożony jest z absolwentów i stypendystów DZIEŁA NOWEGO TYSIĄCLECIA. Grupa w tym roku zdobyła miano ODKRYCIE ROKU 2022 w konkursie NON STOP CCM. W ramach nagrody zagrają wraz z czołówką młodej sceny muzyki chrześcijańskiej podczas finału CHRZEŚCIJAŃSKIEGO GRANIA.  

DOŁĄCZ JUŻ DZISIAJ – FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2022 >>>

Zespół TYLKO TY powstał w 2013 roku i od tego czasu koncertuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Tworzą go stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Do tej pory wystąpili w kilku telewizyjnych koncertach, śpiewając m.in. u boku Mateusza Ziółko, Justyny Steczkowskiej, Olgi Szomańskiej, Haliny Frąckowiak, Piotra i Krzysztofa Cugowskiego, Piotra Barona i wielu innych cenionych artystów. W 2016 roku zagrali kilka koncertów podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. TYLKO TY występował również na takich wydarzeniach jak: gala wręczania nagród TOTUS TUUS na Zamku Królewskim w Warszawie, Festiwal Bądź jak Jezus czy gościnnie w III Międzynarodowym Festiwalu „Alleluja, czyli Happy Day”. W 2021 pojawiła się na rynku ich debiutancka płyta pt.” Pokochaj jeszcze raz”. 


Festiwal Chrześcijańskie Granie
 odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Artyści występujący na festiwalu prezentują różne gatunki muzyczne od popu, rocka poprzez hip-hop po poezję śpiewaną. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. 

Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł na stronie: Biletyna.plebilet.plkupbilecik.pl. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Bilety w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl.

Więcej informacji o festiwalu można znaleźć poprzez wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

WARSZAWA: KONCERT PAPIESKI 2022 – DZIEŃ PAPIESKI TVP1 (chrzescijanskiegranie.pl)

Scroll to Top