Song of Songs Festival 2018 – PROGRAM i ARTYŚCI

Song Of Songs Festival odbędzie się po raz piętnasty w Toruniu. Festiwal odbędzie się na scenie CKK Jordanki od 13 do 14 lipca 2018. W tym roku na imprezie zagra czołówka polskiej sceny muzyki chrześcijańskiej. Nie zabraknie gości z zagranicy!

 

W TYM ROKU NA FESTIWALU WYSTĄPIĄ: ARMIA, MIETEK SZCZEŚNIAK, ARKA NOEGO, MATE.O / TU, ZŁE PSY, NIEMAGOTU, LIDIA POSPIESZALSKA, JOSHUA AARON, MAŁE TGD, DEUS MEUS, NEW LIFE’M, IKOS.

 

SONG OF SONGS 2018 – PROGRAM

PIĄTEK, 13 lipca

ARKA NOEGO
LIDKA POSPIESZALSKA
MIETEK SZCZEŚNIAK
DEUS MEUS
ZŁE PSY
IKOS

 

SOBOTA, 14 lipca

MAŁE TGD
ARMIA
JOSHUA AARON
METE.O
NEW LIFE M.
niemaGOtu

 

SONG OF SONGS FESTIVAL to międzynarodowy festiwal muzyki chrześcijańskiej, którego pierwsza edycja odbyła się w 1998 r. Po siedmiu latach przerwy w organizowaniu tego przedsięwzięcia to muzyczne, międzynarodowe święto muzyki chrześcijańskiej wraca do Torunia i na antenę TVP. SONG OF SONNGS jest jedną największych w Europie Środkowo-Wschodniej prezentacją czołówki polskich artystów wykonujących współczesną, profesjonalną muzykę chrześcijańską oraz znakomitych solistów i zespołów z zagranicy.

Idea i cel organizowania tej cyklicznej imprezy wynika z przekonania, że w niespokojnej Europie można i trzeba szukać obszarów, w których młodzi ludzie znajdą wspólną płaszczyznę z innymi, podobnie czującymi i myślącymi. Najlepszą formą takiego kontaktu jest muzyka, w szczególności ta inspirowana chrześcijańską tradycją i prawdą płynącą z Ewangelii. Jest ona jednocześnie drogą do pokonywania uprzedzeń, wrogości i obojętności wobec innych ludzi, czy innych wyznań religijnych. Od początku na festiwalu prezentowali się chrześcijańscy muzycy różnych wyznań i tak pozostaje do dzisiaj.

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecam wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie: Wyrwani z Niewoli/ Heres, Kuba Kornacki i Kanaan, ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina), StronaB, Let Him Run, S. Julita Zawadzka i Duża Rajska Kawa.

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL

 

Scroll to Top