SMM 2018: Amaro, Szustak i bal – patronat

Fundacja „Chrześcijańskie Granie” objęła patronat nad spotkaniami Soli Deo – SYMPATIA MIŁOŚĆ MAŁŻEŃSTWO, które odbywają na warszawskich uczelniach. Za nami pierwsze spotkania. Już za kilka dni kolejne. Wśród nich: Wojciech i Agnieszka Amaro oraz o. Adam Szustak.  Przewidziany jest również BAL (nie mam możliwości zapisów)

 

Boski przepis na szczęśliwe małżeństwo

O relacjach damsko-męskich w ramach cyklu konferencji Sympatia Miłość Małżeństwo – naszymi gośćmi będą państwo Wojciech i Agnieszka Amaro.

Państwo Amaro przekażą Wam swoją „recepturę” na stworzenie udanego i szczęśliwego związku, który opiera się nie tylko na uczuciu, ale i bardzo ważnej współpracy dwojga ludzi. Podzielą się także refleksjami na temat relacji między kobietą a mężczyzną nawiązując przy tym do istotnej relacji z Bogiem. Prywatnie są małżeństwem wychowującym trójkę dzieci, zaś zawodowo prowadzą wspólnie restaurację w Warszawie.

Gdzie: Kampus SGGW, budynek 37, aula I
Kiedy: 17 maja 2018, godzina 19:00

 

Konferencja z cyklu Pachnideł z Ojcem Adamem Szustakiem

*Pojemność Sali Mickiewicza w Auditorium Maximum to 800 miejsc, dlatego bardzo prosimy o punktualne przybycie, ponieważ sala pomieści pierwsze 800 osób, które przyjdzie na nasze wydarzenie.

Ojciec Adam Szustak- znany i ceniony dominikanin, rekolekcjonista, wędrowny kaznodzieja. Swoim oddaniem drugiemu człowiekowi, poczuciem humoru oraz szczerością podpił serca tysiąca młodych ludzi, siejąc w nich Słowo Boże oraz miłość do otaczającego nas świata.

Jak wszyscy wiemy rozpoczęła się 5 seria cyklu Pachnideł i właśnie z tej okazji Ojciec już drugi raz poprowadzi dla nas konferencję w Warszawie. Konferencja zamyka jednocześnie tegoroczny cykl SMM. Obecność obowiązkowa! Nie można przegapić takiej okazji! W końcu „Wszystko to psu na budę bez miłości”

Gdzie: Auditorium Maximum – Uniwersytet Warszawski
Kiedy: 24 maja 2018, godzina 19:00

Płyty z konferencjami o. Adama kupicie na www.chrzescijanskiegranie.pl

 

Fundacja CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE jest organizatorem 8. Festiwalu Chrześcijańskie Granie

 

Wspieraj fundację Chrześcijańskie Granie poprzez wpłaty: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecamy wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018
Koncert Antoniny Krzysztoń – kup bilet na www.eventim.pl
Warszawa, 26 maja 2018, g.18.00, Dobre Miejsce.
Scroll to Top