Reportaż z Festiwalu Chrześcijańskie Granie on-line!

Dla tych, którzy nie mieli możliwości obejrzeć reportażu w tv lub poprzez streaming podajemy namiar na stronę internetową TVP3 WARSZAWA. Zobacz jak festiwal swoim okiem widziała Telewizja Polska, posłuchaj wywiadów z artystami oraz organizatorami. Niech wspomnienia festiwalowe odżyją. Miłego oglądania!

 

Kościół z bliska: 02.12.2018
Link do reportażu:
https://warszawa.tvp.pl/8425469/kosciol-z-bliska (od 18:35)

8. Festiwal Chrześcijańskie Granie rozpoczęła Eucharystia. Przewodniczył jej bp Michał Janocha.

„Życzę wszystkim, duchownym i świeckim, i sobie samemu, abyśmy odkrywali, że to miejsce, na którym Pan Bóg stawia każdego z nas to jest dobre miejsce. I wtedy nasze życie, całe życie, będzie stawało się chrześcijańskim graniem. ”

 

Festiwal odbył się 25 listopada 2018 na Arenie Ursynów  w Warszawie. Na jednej scenie pojawiły się gwiazdy i debiutanci! W Koncercie Debiuty 2018 wzięli udział: siostra Julita Zawadzka, Duża Rajska Kawa oraz LET HIM RUN, który został doceniony zarówno przez jury jak i przez publiczność (Debiut 2018). Kuba Kornacki z zespołem Kanaan za płytę „Trzy sny” otrzymał tytuł Premiara Roku 2018!

Poza Koncertem Debiuty na scenie zagrali Heres/Wyrwani z niewoli, stronaB, Kuba Kornacki Kanaan. Na koniec uwielbienie poprowadził ks.Andrzej Daniewicz z LaPallotina.

Festiwal transmitowany był przez Dobre Media oraz Radio Profeto.
Zapis dostępny jest na kanale YouTube Dobre Media. Link poniżej:

W każdy poniedziałek o 18.30 w Oratorium św. Jana Bosko (ul. Kawęczyńska 53, Warszawa) działa Centrum Wolontariatu fundacji „Chrześcijańskie Granie” – przyjdź i mnóż z nami dobro.
Wspieraj rozwój muzyki chrześcijańskiej w Polsce:

Fundacja Chrześcijańskie Granie;
Nr konta:
46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)

Scroll to Top