Radio Profeto, Tv Dobre Media i Radio Warszawa – transmisje i relacje z Festiwalu

Mamy  dobrą wiadomość dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą być z nami na Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Radio Profeto i Tv Dobre Media będą transmitowały wydarzenie. Planowane są łączenia z Areną Ursynów w Radiu Warszawa. Aby móc to wszystko zrealizować potrzebujemy Waszego wsparcia. Do spięcia budżetu potrzeba jeszcze ok. 20 tysięcy złotych.

 

KUP BILET NA FESTIWAL >>

 

Festiwal Chrześcijańskie Granie to duża inicjatywa wymagająca pracy rąk wielu wolontariuszy oraz środków finansowych na organizację. Polecamy się Waszej modlitwie, a także wsparciu finansowemu. Nawet jeśli możesz tylko 10, 30 złotych miesięcznie – każda kwota jest cenna, a Ty możesz zostać ambasadorem dobrej muzyki. Jeśli nie masz nawet tyle – udostępnij tę stronę na swoim profilu facebookowym oraz wyślij mailem do znajomych. Bardzo nam pomożesz!

WPŁAĆ ON LINE – WYBIERZ KWOTĘ:

10 zł.
30 zł.

50 zł.

100 zł.

1000 zł.

albo dowolną kwotę poprzez przelew tradycyjny:

Fundacja „Chrześcijańskie Granie”, Dewajtis 3, 01-815 Warszawa. Numer konta:

46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

To dzięki Tobie możemy organizować wydarzenia, które zmieniają scenę muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Każda złotówka przekazana poprzez fundację Chrześcijańskie Granie pomnaża dobro za co serdecznie, gorąco dziękujemy!

 

Stadion Młodych – program i transmisja spotkania (Warszawa)

 

Scroll to Top