Polecamy: Iwona Janicka – Dla Bożej Chwały (CD)

Na stronie sklep.chrzescijanskiegranie.pl pojawiła się płyta Iwony Janickiej – dla Bożej chwały. Album z autografem Iwony można zamawiać już dzisiaj. Krążek to mocne świadectwo życia, które poruszyło wielu ludzi. Owocem talentu zespołu jest zwycięstwo w głosowaniu SMS- owym w Plebiscycie DEBIUTY 2019. Iwonę Janicką z zespołem zobaczymy w finale konkursu w ramach 9. edycji Festiwalu Chrześcijańskie Granie 24 listopada w Warszawie.

 

Projekt Dla Bożej Chwały zrodził się w sercu liderki zespołu, Iwony Janickiej, jako upragniony owoc dziękczynienia za uzdrowienie z choroby gardła.

 

„W mojej głowie zaczęły pojawiać się melodie, które następnie przerodziły się w piosenki. Minęło kilka lat zanim odważyłam się je komukolwiek pokazać, ale pragnienie dziękczynienia za uzdrowienie wciąż nie dawało mi spokoju. W końcu zdecydowałam się na próbę napisać ogłoszenie w internecie, że poszukuję muzyków do projektu chrześcijańskiego, sama nie do końca dowierzając, że uda się w taki sposób skompletować zespół”.-wspomina Iwona

 

KUP PŁYTĘ IWONA JANICKA – DLA BOŻEJ CHWAŁY>>>

Iwona Janicka – dla Bożej chwały

 

 

Udało się znacznie więcej! Owocem pracy zespołu, a także modlitwy wielu osób jest realizacja płyty Iwona Janicka „Dla Bożej Chwały”. Mamy za sobą pierwsze koncerty i cieszymy się każdą nową okazją, która daje nam możliwość, aby podzielić się naszą muzyką z innymi ludźmi. Głoszenie Słowa Bożego i wyśpiewywanie Bogu Chwały to dla nas zaszczyt i ogromna radość, którą chcemy przekazywać dalej. Wierzymy, że Pan Bóg Sam nas powołał i chce się nami posługiwać wedle Swej woli. Wszystko – na większą chwałę Bożą i cześć Najświętszej Dziewicy Maryi.

 

 

Wspieraj rozwój młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce:
Fundacja Chrześcijańskie Granie;
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)
MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – MUZYKA PROSTO Z NIEBA

www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

https://www.chrzescijanskiegranie.pl/aktualnosci/201907-20-na-koncie-katolikwspiera-pl-trwa-akcja-fundacji-chrzescijanskie-granie/

Scroll to Top