Festiwal Chrześcijańskie Granie 2021

Modlitwa za festiwal!

Już od miesiąca trwają przygotowania do festiwalu Chrześcijańskie Granie 2021. Poza wsparciem materialnym wiele osób modli się w intencji wydarzenia. Wśród nich są zakony, wspólnoty oraz osoby indywidualne. Błogosławią nam biskupi – Romuald Kamiński z Warszawy oraz Wiktor Skworc z Katowic.

Wspierają nas m.in.:

Będziemy pamiętały w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem!
siostry klaryski

Obiecujemy modlitwę.
Siostry Opatrzności Bożej

Otaczamy Was modlitwą i życzymy otwartości na prowadzenie Ducha Świętego.
Siostry karmelitanki DzJ

Polecamy organizatorów, muzyków, sponsorów i odbiorców festiwalu Chrześcijańskie Granie wstawiennictwu Matki Bożej Licheńskiej. Ufamy, że Maryja, Matka Licheńska, której opiece powierza Pan to wydarzenie na pewno wstawi się u Boga upraszając potrzebne łaski. Niech Dobry Bóg błogosławi Panu i wszystkim zaangażowanym w to dzieło.

Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej

Zapewniamy o modlitwie, przez Serce Jezusa i Maryi, a także Patrona Roku –
św. Józefa będziemy  zawierzać Bogu polecone osoby i powierzone intencje.
Panie Jezu, Ty się tym zajmij ! Duchu Święty tchnij ! Maryjo i św. Józefie – wspomagajcie! Wierzymy i ufamy, że Bóg jest sprawcą rzeczy niemożliwych !
Moc serdeczności w Chrystusie Zmartwychwstałym i Miłosiernym!

ss. bernardynki z Warty

Intencje włączamy do próśb i podziękowań przedstawianych Bogu  za wstawiennictwem św. Rity  w naszych wspólnych modlitwach, a szczególnie w dniu 22 kwietnia. Tego dnia w kościele św. Katarzyny w  Krakowie.

Siostry  Augustianki

Niech Bóg błogosławi i udziela w obfitości swoich darów.

Z darem modlitwy Siostry

Życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki Maryi, Matki Miłosierdzia…

Niech Duch Święty towarzyszy…

Z darem modlitwy – siostry ZMBM

NIECH PAN OBDARZA NAS POKOJEM! Zapewniamy o modlitwie przy chwalebnych Ranach.Zmartwychwstałego Pana i serdecznie pozdrawiamy.

Siostry klaryski

Zapewniamy o naszej duchowej łączności w modlitwie przed Jezusem w Przenajświętszym Sakramencie, który jest w naszym klasztorze nieustannie adorowany. Pragniemy również poinformować, że w intencji wszystkich polecających się naszym modlitwom comiesięcznie są w naszym przyklasztornym kościele odprawiane Msze Święte. Najbliższa Msza Św. będzie odprawiona dnia 30 kwietnia o godz. 17.30.

W modlitwie Siostry Klaryski od Wieczystej Adoracji z Kłodzka

Pozdrawiam serdecznie i chciałbym poinformować, że nadesłana intencja drogą e-mailową zostanie włączona w dniu dzisiejszym to jest 24 kwietnia 2021 roku do Mszy Świętej o godz.17.00, którą odprawiamy w każda sobotę i środę w intencjach zbiorowych polecanych nam przed ofiarodawców.

Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju

Już 26 maja odbędzie się Festiwal „Chrześcijańskie Granie”. Jubileuszowa, 10- ta edycja tego wydarzenia odbędzie się tym razem w Chorzowie. Wydarzenie będzie można śledzić zdalnie poprzez kanał www.1on.pl.Wspieraj festiwal poprzez wpłaty na zrzutka.pl

Kupując płytę CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE - pomagasz przetrwać nam!

Szukasz dobrej muzyki? Chrześcijańskie Granie 2019 kupisz już dzisiaj na sklep.chrzescijanskiegranie.pl

Share this:

Scroll to Top