Mały Feniks 2022 dla Festiwalu Chrześcijańskie Granie

“Zarząd Stowarzyszenia Wydawców Katolickich na posiedzeniu w dniu 19 marca 2022 r. podjął uchwałę o przyznaniu Festiwalowi Chrześcijańskie Granie, nagrody „Małego Feniksa 2022”. Tradycyjnie wyróżnienie to otrzymują osoby i instytucje, które mogą poszczycić się największymi dokonaniami na polu promocji (…) wartości chrześcijańskich, katolickich, religijnych w mediach i na innych płaszczyznach.” – czytamy w komunikacie Stowarzyszenia Wydawców Katolickich.

“Przyznanie nagrody “Małego Feniksa 2022″ przyjmujemy jako docenienie całej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Szczególnie tych wykonawców, którzy zaczynają swoją przygodę z muzyką chrześcijańską. Chcemy nagrodę dedykować wszystkim młodym artystom oraz mediom promującym od ponad 10 lat festiwal Chrześcijańskie Granie.” – mówią przedstawiciele Chrześcijańskiego Grania.

Uroczystość wręczenia FENIKSÓW odbędzie się 1 października 2022 r. o godz. 19.30 w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie przy ul. Długiej 13/15, podczas uroczystego koncertu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk”.

Festiwal Chrześcijańskie Granie odbywa się od 2011 roku w Warszawie. Na scenie m.in. w Arenie Ursynów, w Parku Sowińskiego czy Katolickiego Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE wystąpiło kilkudziesięciu artystów z całego kraju. Wśród nich byli debiutanci: Muode Koty, Soudarion, StronaB, Albo i Nie, ale także gwiazdy muzyki z dobrym przesłaniem: Gospel Rain, Antonina Krzysztoń, Arkadio czy ks. Jakub Bartczak. Tegoroczna edycja festiwalu odbędzie się 23 października o 15.00 w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. Informacje o festiwalu można znaleźć w mediach społecznościowych i na www.patronite.pl/chrzescijanskiegranie

Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022! Zobacz kto wystąpi!

Więcej informacji można znaleźć na  wydarzeniu na FB: Festiwal Chrześcijańskie Granie 2022 oraz na www.patronite.pl/chrzescijanskiegranie

Bilety na festiwal Chrześcijańskie Granie można zakupić w cenie 49 zł. Bilety pokrywają koszty organizacji m.in. transmisji, nagłośnienia czy światła. Przygotowaliśmy pakiety tańszych biletów dla grup 5 i 10 osobowych. Więcej informacji można znaleźć kupując bilety na Biletyna.plebilet.plkupbilecik.pl. Bilet w niższej cenie na festiwal można otrzymać również poprzez wsparcie na platformie Patronite.pl.

Scroll to Top