Polska: Lista z Mocą o 503. urodzinach św. Filipa Neri

LISTA Z MOCĄ: Podczas dzisiejszego notowania listy na antenie RDN Małopolska i RDN NOWY SĄCZ, Michał Guzek z fundacji „Chrześcijańskie Granie” zapraszał do świętowania urodzin św. Filipa Neri. 503 urodziny będą miały miejsce 21 lipca 2018 roku. Z tej okazji 20 lipca odbędzie się koncert w Warszawie, a wcześniej konkurs „Zaśpiewaj Paradiso”.

Czytaj więcej:

503 URODZINY ŚW. FILIPA NERI – KONCERT KS. A.DANIEWICZA

 

LISTA Z MOCĄ

Powstała 18 września 2011 z inicjatywy ks. Piotra Osińskiego oraz Michała Guzka. Prezentowana początkowo tylko na antenie Radia RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz (rozgłośni diecezji tarnowskiej), promowała debiutantów muzyki chrześcijańskiej. Z czasem jej zasięg poszerzał się o kolejne stacje radiowe. Nowej Listy z Mocą możecie słuchać w każdy czwartek o 20.10 na antenie RDN Małopolska i Nowy Sącz. Pozostałe rozgłośnie retransmitują program w inne dni. Pełna lista rozgłośni jest na stronie www.listazmoca.pl. Tam też można głosować na wybrane utwory.

 

Podtytuł listy brzmi: „Debiuty i nie tylko!”, a jej mottem są słowa z Listu do Efezjan: „Temu zaś, który mocą działającą w nas może uczynić nieskończenie więcej, niż prosimy czy rozumiemy.” (Ef 3, 20).

 

„Lista ma na celu promocję zespołów i solistów debiutujących na scenie muzyki chrześcijańskiej w Polsce, ale także wspieranie artystów już działających. Jest to wspaniała okazja, by zaprezentować znakomite osobowości i ich twórczość, która często pozostaje dla wielu słuchaczy nieznaną.”mówi , x. Jacek Miszczak.

 

Co tydzień prezentowana jest dwudziestka najlepszych polskich przebojów muzyki chrześcijańskiej wybranych przez słuchaczy drogą mailową lub poprzez sms. W „poczekalni” listy prezentowane są propozycje, które mają szansę znaleźć się w złotej dwudziestce zestawienia. Wszystkie szczegóły znajdziemy na www.listazmoca.pl oraz na facebooku. Patronem prasowym „Listy z Mocą” jest Katolicki Miesięcznik dla Młodzieży „Wzrastanie”, a patronami internetowymi portale: chrzescijanskiegranie.pl oraz bosko.pl

 

Za: kmdm.pl

Budujemy scenę muzyki chrześcijańskiej. Zagraj z nami! Wspieraj poprzez stały przelew: Fundacja Chrześcijańskie Granie; Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

 

Polecamy wydarzenia:
8. Festiwal Chrześcijańskie Granie – Warszawa, Arena Ursynów, 25 listopada 2018

Kup bilet w dobrej cenie na
WWW.EVENTIM.PL

 

 

Scroll to Top