Jak wygląda Festival ze StronyB?

 

[tube]http://youtu.be/b4Z5WfTnYFs[/tube]

 

Zespół STRONA B – Debiut 2012 zaprasza na jeden z największych festiwali polskiej muzyki chrześcijan. Festival Chrześcijańskie Granie odbędzie się 5 października w Amfiteatrze na warszawskiej Woli przy ul.Elekcyjnej 17.

 

STRONA B – to pięcioosobowa formacja muzyczna powstała w 2008 roku, w swej twórczości poruszająca się po dźwiękach szeroko pojętej muzyki rockowej.Teksty inspirowane rzeczywistością i Pismem Świętym nawiązują do codziennych wyborów, jakie stawiane są na drodze człowieka-katolika.Stąd też nazwa zespołu. Symbolizuje ona „dwie drogi” , o których mowa w Księdze Powtórzonego Prawa: „(…) kładę przed wami życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybierajcie więc życie, abyście żyli wy i wasze potomstwo”.W kwietniu zespół zwyciężył w ogólnopolskim konkursie Debiuty 2012, a pod koniec października 2012 ukazał się ich debiutancki krążek, będący podsumowaniem kilkuletniej działalności.

„Dwa jabłka na czereśni” to dawno nie widziana w polskiej muzyce dawka energii i świeżości. Znajdziecie na niej kilka dynamicznych utworów, jak tytułowy. Nie zabrakło też ballad jak „Po prostu”. Całość jest różnorodna, ciekawa, bo każdy kawałek jest nieco inny. Jest potencjał. Na tyle duży, że aż chce się czekać na drugi krążek. A chodzą słuchy, że już sporo nowego materiału jest.

Dlatego podczas Festivalu zapewne zaprezentują jakieś jaskółki nowych utworów. Do zobaczenia więc!

10-DSC_0363.JPG

 

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com/events/13924…

 

ORGANIZATORZY: Katolickie Centrum Kultury DOBRE MIEJSCE, Sklep Chrześcijańskie Granie, Fundacja Uwolnij Marzenia, Michalkondrat.pl, Ośrodek Kultury im. Stefana Żeromskiego.

PARTNERZY: Salvatti.pl, Katolickie Stowarzyszenie Młodych, Emaus Salezjanie

SPONSORZY: Księgarnia TOLLE.PL

PATRONI MEDIALNI: Radio Warszawa, Bank-sluchaczy.pl, Tygodnik Gość Niedzielny,Tygodnik Niedziela, Tygodnik Idziemy, magazyn DRAKKA, Muzyczne Dary, Gospel Box, Lista z Mocą, Kdm.pl, Bosko.pl, Ingod.pl, Biznes-music.pl, opoka.org.pl, Soli Deo, fronda.pl

[tube]http://youtu.be/kUVSyeBVpC4[/tube]

 

Scroll to Top