Iwona Janicka-Projekt Dla Bożej Chwały zwycięzcą Plebiscytu Debiuty 2019!

Zwycięzcą głosowania SMS-owego w Plebiscycie DEBIUTY 2019 zostaje: Iwona Janicka-Projekt Dla Bożej Chwały! Finał Debiutów odbędzie się 24. listopada podczas Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Będzie się działo!

Projekt Dla Bożej Chwały zrodził się w sercu liderki zespołu, Iwony Janickiej, jako upragniony owoc dziękczynienia za uzdrowienie z choroby gardła.

„W mojej głowie zaczęły pojawiać się melodie, które następnie przerodziły się w piosenki. Minęło kilka lat zanim odważyłam się je komukolwiek pokazać, ale pragnienie dziękczynienia za uzdrowienie wciąż nie dawało mi spokoju. W końcu zdecydowałam się na próbę napisać ogłoszenie w internecie, że poszukuję muzyków do projektu chrześcijańskiego, sama nie do końca dowierzając, że uda się w taki sposób skompletować zespół”.-wspomina Iwona

Udało się znacznie więcej! Owocem pracy zespołu, a także modlitwy wielu osób jest realizacja płyty Iwona Janicka „Dla Bożej Chwały”. Mamy za sobą pierwsze koncerty i cieszymy się każdą nową okazją, która daje nam możliwość, aby podzielić się naszą muzyką z innymi ludźmi. Głoszenie Słowa Bożego i wyśpiewywanie Bogu Chwały to dla nas zaszczyt i ogromna radość, którą chcemy przekazywać dalej. Wierzymy, że Pan Bóg Sam nas powołał i chce się nami posługiwać wedle Swej woli. Wszystko – na większą chwałę Bożą i cześć Najświętszej Dziewicy Maryi.

Głosowanie SMS było możliwe dzięki wsparciu RDN Małopolska. Dziękujemy za pomoc!

Wspieraj rozwój młodej sceny muzyki chrześcijańskiej w Polsce:
Fundacja Chrześcijańskie Granie;
Nr konta: 46 1050 1012 1000 0090 3065 9909
(tytułem: darowizna na cele statutowe)
MUZYKA CHRZEŚCIJAŃSKA – MUZYKA PROSTO Z NIEBA!
Scroll to Top